Viki Gabor pozuje w obcisłej sukience. "W ciąży jesteś?"

02.02.2023 09:35

Ma zaledwie 15 lat, a jej kawałki już podbijają polskie listy przebojów. Viki Gabor rozwija się także w roli influencerki, publikując na Instagramie posty, które zwykle cieszą sie sporym zainteresowaniem internautów. Tak było i tym razem. Z tym że to zainteresowanie wiązało się z falą wścibskich i niezbyt uprzejmych komentarzy.

Viki Gabor
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Viki Gabor szykuje się do kolejnych koncertów, a w międzyczasie sięga po Instagrama, by pozostać w kontakcie ze swoimi fanami. Jej profil obserwuje prawie 800 tysięcy osób, co przekłada się na sporą liczbę komentarzy pod jej postami. A te nie zawsze są pozytywne...

Zobacz także: Viki Gabor pod ostrzałem internautów. Przesadziła? "Obrzydliwie, wyglądasz na trzydziestkę"

Viki Gabor opublikowała na Instagramie nagranie. "W ciąży jesteś?"

Viki Gabor poinformowała swoich fanów, że jest już przygotowana do nadchodzącego koncertu. Podkreśliła to, publikując na Instagramie film z łazienki, w którym ma na sobie prostą, opiętą sukienkę. Uwagę internautów zwrócił ponoć zaokrąglony brzuch piosenkarki.

W ciąży jesteś? — miał zapytać cytowany przez Pomponik.pl internauta.

To pytanie wywołało spore zamieszanie. Fanki i fani piosenkarki natychmiast ruszyli, by bronić swojej idolki. Starali się wytłumaczyć wścibskiemu użytkownikowi Instagrama, że wygląd brzucha zależy od wielu czynników, niekoniecznie ciąży.

Faktycznie, może być spowodowany ciążą, ale również może wystawać po zjedzeniu posiłku, może być też spowodowany miesiączką albo ilością wody w organizmie. starała się wytłumaczyć fanka (za: Pomponik.pl).

Burzy w komentarzach położyła kres sama zainteresowana. Viki Gabor wyłączyła możliwość dodawania wpisów pod jej postem i na razie nie odniosła się do bezpośredniego pytania jednego z fanów.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl