Obserwuj w Google News

Valentyn z „Rolnika” nie mieszka z Klaudią? Internautka go zaatakowała

2 min. czytania
23.01.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Valentyn i Klaudia z „Rolnik szuka żony” przypadli sobie do gustu już od pierwszego wejrzenia. Podczas spotkania „na żywo” było czuć chemię, a widzowie byli przekonani, że rolniczka wybierze właśnie Valentyna. Tak się stało, jednak przeszkodą okazała się być odległość. Internauci dopatrzyli się pewnych nieścisłości.

Rolnik szuka żony Valentyn Klaudia
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Valentyn z „Rolnik szuka żony” bardzo chciał zamieszkać z Klaudią. Do tej pory był związany z Wrocławiem i przyjeżdżał do ukochanej co dwa tygodnie. Ostatnio zaapelował o pomoc w poszukiwaniu pracy, aby być bliżej rolniczki. Jednak niektórym „fanom” nikt nie dogodzi.

Zobacz także:  Klaudia z „Rolnika” szczerze o związku z Valentynem. Nie toleruje jednego

Rolnik szuka żony: Valentyn nie mieszka z Klaudią? Odpowiedział

- Z końcem roku kończę swoje dotychczasowe życie nad morzem i przeprowadzam się tu do Klaudii – mówił Valentyn o swoich planach w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony”.

Para, podobnie jak Michał i Ada czy ostatnio Asia i Kamil, znaleźli się w centrum medialnej uwagi. Internauci potrafią jednak przyczepić się do wszystkiego. Jedna z internautek doszła do wniosku, że Valentyn, publikując zdjęcia znad morza, zwyczajnie kłamie na temat przeprowadzki do Klaudii.

- Klaudia mówi, że mieszkasz u niej, a ty cały czas nad morzem. A to ciekawostka – brzmiał komentarz.

Redakcja poleca

- No rzeczywiście ma pani zagwozdkę, pewnie pojęcie pracy w delegacji jest pani obce – odparł Valentyn.

Internautka, która interesuje się życiem Klaudii i Valentyna, musiała najpewniej przeoczyć post, w którym ukochany rolniczki prosi o pomoc. Opublikował ogłoszenie – aby być bliżej dziewczyny, chce poszukać pracy w Białymstoku lub okolicach jako kierownik budowy/robót. Inne fanki Valentyna też mają obiekcje co do jego przeprowadzki.

BYŁ BY GŁUPI JAK BY SIĘ WYPROWADZIŁ NA WIOCHĘ TO NIE JEST FACET NA GOSPODARSTWO ! [pis. oryg.] - skomentowała inna z internautek.

„Byłby” i „jakby” piszemy razem, pozdrawiam i życzę miłego dnia - skwitował Valentyn.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen