Obserwuj w Google News

Umazany smarem Musiał świeci nagim torsem i promuje hit Netflixa

2 min. czytania
17.11.2022 14:47

Maciej Musiał niedawno zelektryzował fanów, publikując półnagie zdjęcie. Aktorowi musiała spodobać się fala komplementów pod jego adresem, ponieważ zdecydował się ponownie pokazać wyrzeźbioną klatę. Przy okazji zachęcił do oglądania serialu Netflixa, w którym wystąpił.

maciej-musiał-umazany-smarem-świeci-nagim-torsem
fot. Tomasz Urbanek/East News

Maciej Musiał od dziecka występuje w licznych polskich produkcjach. Grał między innymi w serialach takich jak „Ojciec Mateusz” czy „Hotel pod żyrafą i nosorożcem”. Na dużym ekranie zachwycił, wcielając się w Jana Melę w filmie „Mój biegun”. Największą popularność przyniosła mu jednak rola Tomka w „ Rodzince.pl”.

Głośno było także o związkach gwiazdora, który przez wielu uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Musiał prawdopodobnie zdaje sobie z tego sprawę i raczy fanów zdjęciami bez koszulki. Maciej wie, jak wzbudzić zainteresowanie i wykorzystać je do promocji produkcji z jego udziałem.

Redakcja poleca

Maciej Musiał znowu pokazuje klatę i pozdrawia z planu serialu „1899”

Aktor niedawno opublikował w sieci gorącą fotkę, informując obserwatorów, że „ wstawił nudeska”. „Your mum said she likes that one” - napisał zaczepnie pod udostępnioną fotografią.

Tym razem pochwalił się zdjęciem zza kulis produkcji Netflixa. Umazany smarem aktor napiął mięśnie i zachęcił do oglądania serialu „ 1899” z jego udziałem.

„1899” to chwalone przez krytyków nowe dzieło twórców „Dark”.

Obraz pełen mroku i cienia doskonale koresponduje z wielowarstwową fabułą. Fani „Dark” będą zachwyceni dbałością o szczegóły i porozrzucane tropy

- napisała w recenzji dla WP Małgorzata Czop.

Jeżeli dobre opinie nie zachęcą użytkowników Netflixa do obejrzenia serialu, widzów z pewnością przyciągnie nagi tors Macieja Musiała. Jesteście ciekawi, jak polski aktor wypadł w międzynarodowej produkcji?