Obserwuj w Google News

Uczestnicy „Farmy” złamali zasady. Wylecą z programu? „Mamy przewalone”

2 min. czytania
26.01.2023 10:02
Zareaguj Reakcja

Widzowie programu „Farma” po 18. odcinku mogli być w ciężkim szoku. Uczestnicy kompletnie się zbuntowali, a fani produkcji mają nadzieję, że winni poniosą konsekwencje. Mimo tych zawirowań odcinek jest uznawany za przełomowy, szczery i „bez kombinowania”.

Farma
fot. screen Facebook Farma

Farma” tym razem dostarczyła widzom przeogromnych emocji. Jedna z uczestniczek, Ruda, mocno naraziła się fanom przez swoje zachowanie. Z kolei Piotr i Paweł ku zdziwieniu farmerów i prowadzących złamali zasady. Powinni się do nich dostosować – jak wszyscy. Wylecą z programu?

Zobacz także:  Ania bardzo przeskrobała sobie u widzów „Farmy”. „Wstyd! Zero skrupułów”

Farma: uczestnicy złamali zasady. Poniosą konsekwencje

Tym razem na „Farmie” ruszyła produkcja kaszanki. Adam wolał zrobić to po swojemu. Potem widzowie byli świadkami „przesłuchania” Ani przez Rudą. Uczestniczka próbowała wybadać sytuację związaną z relacjami Ani oraz Młodej.

Potem na farmerów czekała próba współpracy – prowadzące, Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka, postanowiły nieco namieszać w grupie. Na tych, którzy „przecierpieli” konkurencję, czekały wspaniałe nagrody. Lobo i Tomek, którzy okazali się najlepsi, mogli zasmakować spa z wanną.

Uczestnicy musieli poruszać się w ogrodniczkach, w których mieściły się dwie osoby. Pary nie mogły zdjąć tej części aż do odwołania. Niestety, bliźniacy Piotr i Paweł za nic mieli zasady. Zdjęli ogrodniczki i śmieszyła ich ta sytuacja.

Redakcja poleca

-  To jest złamanie regulaminu i będzie „bang” - ostrzegała Ruda. Prowadząca była wściekła.

- Zasady zadania były jasne! [...] Zostaną wyciągnięte konsekwencje. Jutro dowiecie się jakie - grzmiała Ilona Krawczyńska.

- Mamy przewalone jutro. Wszyscy dostaniemy za bliźniaków – powiedzieli Młodej Lobo i Tomek.

Jakby tego było mało, to z farmy podczas obrządku uciekł koń. Kolejny odcinek nie zapowiada się zbyt dobrze dla uczestników.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS