Obserwuj w Google News

Twoja twarz brzmi znajomo 17: Michał Milowicz pierwszą gwiazdą nowej edycji? "Ma spore szanse wygrać"

2 min. czytania
23.06.2022 10:39
Zareaguj Reakcja

Wielbiciele "Twoja twarz brzmi znajomo" niecierpliwie czekają na nową odsłonę programu. Według medialnych informacji jedną z gwiazd 17. edycji będzie piosenkarz i aktor Michał Milowicz. Ma szanse na zwycięstwo?

Michał Milowicz
fot. screen: Instagram / michal_milowicz

" Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Muzyczne show oparte na hiszpańskim formacie po raz pierwszy pojawiło się w ramówce Polsatu w 2014 roku i niemal od początku wzbudziło pozytywne reakcje widzów. Produkcja, w której znane postacie wcielają się w gwiazdy światowej muzyki i starają jak najwierniej odwzorować wykonania wielkich przebojów, cieszy się dużym zainteresowaniem, a często niezwykłe metamorfozy uczestników wywołują emocje. Dosyć powiedzieć, że w jesienniej ramówce ma pojawić się już 17. odsłona "Twoja twarz brzmi znajomo", choć pojawiły się plotki, że format ma zostać zastąpiony przez program "Starstruck".

W najnowszej odsłonie muzycznego show zobaczymy nowego jurora, z programem pożegnał się Krzysztof Cugowski, a jego miejsce zajmie Robert Janowski. Widzowie z niecierpliwością oczekują na ogłoszenie gwiazd, które będą musiały mierzyć się ze światowymi hitami i próbować wcielić się w często niezwykle barwnych artystów. Jak poinformował portal Pomponik, jedną z gwiazd nowej edycji ma być "polski Elvis Presley", znany piosenkarz i aktor komediowy Michał Milowicz.

Redakcja poleca

Twoja twarz brzmi znajomo 17: Michał Milowicz gwiazdą nowej edycji show Polsatu?

Zdaniem Pomponika Michał Milowicz został zaproszony do nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" ze względu na wokalny talent i łatwość wcielania się w inne postacie.

- O jego talent wokalny, taneczny i aktorski chyba nikt nie musi się martwić. Cała Polska kocha jego role filmowe, zwłaszcza w komediach, ale tu pokaże się z nieco innej strony i będzie miał szansę zaprezentować swój warsztat w różnych wersjach. Nie ulega wątpliwości, że ma spore szanse wygrać cały program - ocenia cytowana przez portal osoba z otoczenia aktora.

Doświadczenia z pewnością nie można Michałowi odmówić. Milowicz ma na swoim koncie występ na Broadwayu z musicalem "Metro", nazywano go "polskim Elvisem" i "polskim Travoltą", współpracował z wieloma krajowymi teatrami. Widzowie doskonale kojarzą go z seriali "Lokatorzy" czy "Na dobre i na złe". Największą popularność przyniosły mu jednak kreacje w kultowych komediach "Poranej kojota" i "Chłopaki nie płaczą". Od 2020 roku wciela się w postać Krzysztofa Kordasa w serialu "Święty".

Myślicie, że Michał ma szansę na zwycięstwo w "Twoja twarz brzmi znajomo 17"?