Zamknij

TVP przekracza kolejne granice. Szokujące drwiny ze Zbigniewa Hołdysa na antenie

29.11.2022 14:40

Skandal w TVP. Podczas jednego z programów emitowanych przez telewizję publiczną, doszło do przekroczenia kolejnych granic? 

Zbigniew Hołdys
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

W TVP doszło do kolejnego skandalicznego zachowania. Prowadzący znany program pozwolił sobie na zbyt wiele? Zapomniał, o czym miał rozmawiać z gościem i wykorzystał wpadkę do drwin ze Zbigniewa Hołdysa.

TVP przesadziła. Szokujące drwiny z Hołdysa na antenie

"W tyle wizji" to program TVP Info, który co jakiś czas budzi nowe kontrowersje wśród widzów. W jednym z ostatnich odcinków prowadzący wydanie Stanisław Janecki zapomniał, o co chciał spytać rozmówcy.

Na ratunek pospieszył mu Marcin Wolski, który chwycił za scenariusz odcinka i sprawdził, jaką kwestię mieli poruszyć. Obaj panowie nie kryli zdziwienia, kiedy okazało się, że następna wzmianka miała dotyczyć Zbigniewa Hołdysa, który nie należy do ulubieńców stacji.

W tyle wizji. TVP Info drwi na antenie ze Zbigniewa Hołdysa

- Jak mogłem zapomnieć o takim człowieku - głośno myślał Janecki. Wypowiedź uzupełnił Wolski, który wtrącił złośliwe: Autorytet moralny.

Jak cytuje Janeckiego Pomponik.pl, prowadzący na tym nie poprzestał. - I on się zachowuje niestandardowo. Bo znany był z tego, że tam wspiera z całych sił obecną opozycję...

- Ja pamiętam czasy, jak jeszcze śpiewał i grał na fujarce. Ale to było 50 lat temu - dopowiedział Wolski.

W programie nie mogło się oczywiście obejść bez nawiązań do Donalda Tuska. Gospodarz programu zapowiedział nagranie, na którym Hołdys krytykuje byłego premiera. Trudno powiedzieć, na co miał być to dowód.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/ Pomponik.pl