Zamknij

TVN podjął decyzję w sprawie przyszłości Doroty Wellman. Wiadomo, co z nią będzie

09.12.2022 07:56

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Wiadomo, jaki będzie los dziennikarki. Podjęto decyzję, co z jej dalszą pracą w "Dzień dobry TVN".

Dorota Wellman
fot. Paweł Wodzynski/East News

TVN podjął decyzję w sprawie przyszłości Doroty Wellman. Dziennikarka otrzymała specjalne zadanie, jakim jest prowadzenie nowego programu. Na czym będzie to polegało? Podano szczegóły.

Zobacz także: Krystyna Janda nie wychowała swojej córki? Rodzinna tajemnica aktorki. "Ćwiczyły na niej"

TVN podjął decyzję w sprawie przyszłości Doroty Wellman. Wiadomo, co z nią będzie

Dorota Wellman przez wiele lat prowadziła "Dzień dobry TVN" w duecie z Marcinem Prokopem. Stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Dziennikarka otrzymała nową rolę. Będzie prowadzić program "Rozmowy dzień Dobry TVN". Ma to być stałe pasmo programu śniadaniowego i będzie emitowane tuż po głównym wydaniu programu "Dzień dobry TVN". 

Jak podaje Pomponik, Wellman oficjalnie potwierdziła, że taką propozycję przyjęła i zdradziła, jak będzie wyglądał program - "W „Rozmowach Dzień Dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas - mówi.

"Rozmowy Dzień Dobry TVN": kiedy będzie można oglądać?

Pierwszy odcinek "Rozmowy Dzień Dobry TVN" będzie miał premierę 10 grudnia 2022 roku. Już wiadomo, że pierwszym gościem będzie Lech Wałęsa.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Małgorzata Rozenek przywłaszczyła sobie ubrania projektantki? Jest komentarz gwiazdy

loader

RadioZET.pl/pomponik.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News