Obserwuj w Google News

Tragedia Małgorzaty Ostrowskiej. Artystka pogrążona w żałobie

2 min. czytania
05.07.2023 15:51
Zareaguj Reakcja

W środę media obiegła przykra informacja. Małgorzata Ostrowska poinformowała fanów o odejściu bliskiej jej osoby. „Zawsze była barwnym ptakiem i takim zostanie w mojej pamięci” – pisała na swoim Instagramie.

Tragedia-Małgorzaty-Ostrowskiej-Artystka-pogrążona-w-żałobie
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Małgorzata Ostrowska poinformowała swoich fanów o bardzo przykrym fakcie. Po długiej walce z chorobą nowotworową odeszła jej przyjaciółka i największa fanka, która od lat wspierała rozwój kariery piosenkarki.

Redakcja poleca

Małgorzata Ostrowska w żałobie. Pożegnała bliską osobę

O śmierci Małgorzaty Mikołajczyk piosenkarka poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Tam też zamieściła kilka zdjęć z kobietą, którą na zawsze podziwiać będzie za przebojowość. Na przestrzeni lat kobiety bardzo się do siebie zbliżyły, a w pewnym momencie zaczęły się do siebie upodabniać. Mikołajczyk wystąpiła nawet za Ostrowską w klipie do piosenki „Mam dość”, a ich relacje stały się na tyle bliskie, że kobieta została wybrana na matkę chrzestną syna Ostrowskiej.

- Małgorzata Mikołajczyk zawsze była barwnym ptakiem. I takim też zostanie w mojej pamięci na zawsze… Była też jedną z najstarszych stażem fanek i doskonale pamiętała początki Lombardu i to, czego już nikt inny nie pamiętał… Mało tego! Była matką chrzestną mojego syna oraz wystąpiła zamiast mnie w klipie Lombardu „Mam dość” – pisała gwiazda.

Ostrowska przyznała również, że mimo ich muzyczne drogi z czasem zaczęły się rozchodzić, regularnie spotykały się na jej solowych koncertach. Artystka nie ukrywa, że strata przyjaciółki bardzo ją dotknęła.

- Zmieniły się czasy, gusty muzyczne, „fankowała” już innej muzyce, zespołom, ale ciągle zdarzało nam się spotkać przy okazji moich koncertów… Dziś Gosia odeszła w Kaliszu po długiej chorobie nowotworowej. Smutno bardzo… [*] – czytamy.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

RadioZET.pl