Obserwuj w Google News

Natalia Woś z „Top Model” o Karolinie Pisarek: „Jest celebrytką nie modelką”

2 min. czytania
08.12.2022 12:58
Zareaguj Reakcja

„Top Model 11” zakończyło się finałem pełnym emocji. Natalia, która zajęła drugie miejsce w programie, skomentowała wygraną Klaudii i wypowiedziała się na temat Karoliny Pisarek. Co powiedziała aspirująca modelka?

natalia-woś-z-top-model-o-karolinie-pisarek-jest-celebrytka-nie-modelka
fot. Artur Zawadzki/East News, Instagram (@natalliawos)

Finał 11. edycji „ Top Model” jak zwykle wzbudził u fanów dużo emocji. Program wygrała Klaudia Neścior, która została najgorzej oceniona przez jury. Zdobyła jednak ogromną sympatię widzów i pokonała konkurencję. Natalia Woś, która radziła sobie perfekcyjnie praktycznie z każdym postawionym przed nią zadaniem, zajęła drugie miejsce. Co myśli o wygranej Klaudii?

Redakcja poleca

Natalia Woś komentuje swoją przegraną w „Top Model” i karierę Karoliny Pisarek

Gdyby o wygranej w „Top Model” decydowały tylko umiejętności, Natalia miałaby główną nagrodę w kieszeni. W głosowaniu widzów przegrała z Klaudią. Jak skomentowała decyzję fanów programu TVN i zwycięstwo konkurentki?

Myślę, że i tak nie świadczy to o tym, kto zrobi największą karierę w przyszłości. (…) Drugie miejsce to jest dla mnie ogromny zaszczyt. (…) Czuję się wewnętrznie wygrana i gratuluję Klaudii, bo jej się to należało

- powiedziała Woś w rozmowie z Jastrząb Post.

Natalia chce się na poważnie zająć modelingiem i choć nie wyklucza pojawiania się na celebryckich imprezach, wolałaby chodzić głównie na pokazach i brać udział w sesjach zdjęciowych. Klaudii wróży się z kolei rychłe zakończenie pracy modelki i karierę influencerki. Celebrycką drogę mniej lub bardziej świadomie wybrała także Karolina Pisarek. Co o uczestniczce z poprzednich edycji „Top Model” powiedziała Natalia?

Karolina Pisarek być może jest bardziej celebrytką, niż modelką, ale ona jest dla mnie przykładem. Nie poddała się, dobrze wykorzystała swoje 5 minut. (…) Jest dla mnie ogromną inspiracją i przykładem, że nie można się poddawać

- podsumowała Natalia, która próbowała swoich sił już w 10. edycji programu, jednak dopiero w jedenastym sezonie udało jej się dojść aż do ścisłego finału.

Myślicie, że Woś rzeczywiście zrobi karierę jako modelka? A może zaskoczy wszystkich i zostanie jeszcze większą celebrytką niż Pisarek?