Zamknij

Top Model: Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję programu!

08.12.2022 13:07

Za nami finał 11. edycji programu "Top Model". Choć rywalizacja była bardzo wyrównana, zwyciężczyni mogła być tylko jedna – zaszczytne pierwsze miejsce zajęła Klaudia Nieścior. Co o niej wiemy?

Klaudia Nieścior
fot. Screen/Instagram/

Program „Top Model” emitowany na antenie stacji TVN od lat bije rekordy popularności. 11. edycja lubianego show zapewniła widzom wiele emocji – o główną nagrodę walczyły trzy faworytki: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Nieścior. Zarówno fani, jak i jurorzy byli bardzo podzieleni, jednak udało im się wyłonić zwyciężczynię.

Zobacz także: Michalina i Maciek z "Top Model" rozstali się po programie. "Emocjonalna przepaść"

Klaudia Neścior – kim jest nowa „Top Model”?

Finałowy odcinek programu, prowadzony przez Joannę Krupę i Michała Piróga, dostarczył fanom popularnego formatu wielu emocji. Walkę trzech kobiet o zwycięstwo oceniali krytyczni jurorzy: Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka. W roli gościa specjalnego na fotelu jury pojawiła się również Anja Rubik.

Konkurencja była zaciekła, było bowiem o co walczyć – na zwycięzcę 11. edycji „Top Model” czekało 100 tysięcy złotych oraz przepustka do świata mody – kontrakt z agencją modelek.  

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Do ścisłego finału dostały się Michalina i Klaudia – mimo że obie cieszyły się dużą sympatią fanów, decyzją jurorów główna nagroda trafiła do Nieścior. Oprócz głównej nagrody modelka odebrała także 10 tysięcy złotych z okazji zdobycia tytułu najpopularniejszej uczestniczki tej edycji programu.

Jestem w szoku

– zdołała wyksztusić z siebie zwyciężczyni „Top Model”.

Klaudia Nieścior pochodzi z Tarnobrzega i ma 22 lata. Jak wielokrotnie wspominała, od dziecka marzyła o karierze w modelingu. W wolnym czasie zajmuje się wolontariatem – pomaga osobom niepełnosprawnym oraz dzieciom z rodziny zastępczej, w której sama się wychowała.

Oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu i jestem z ciebie bardzo, bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywołać niesamowite emocje i sympatię.

— powiedziała modelce Anja Rubik.

Wróżycie Klaudii światową sławę?

loader
Joanna Krupa
8 Zobacz galerię
fot. Gregorio Binuya/Everett Collection