Zamknij

Anja Rubik zmiażdżyła uczestniczkę Top Model: brak klasy

08.12.2022 13:49

7 grudnia wyemitowano finał „Top Model”. Show TVN wygrała Klaudia Nieścior, która konkurowała z Natalią Woś. Gościem specjalnym była Anja Rubik, która oceniała umiejętności aspirujących modelek. Słowa gwiazdy wręcz rozjuszyły widzów.

Top Model Anja Rubik
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News, Piotr Molecki/East News

Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję programu TVN „Top Model”. Zanim ogłoszono wyniki musiała wysłuchać opinii Anji Rubik. Modelka ostro podsumowała uczestniczkę i przyznała, że nie ma szans, aby zrobiła karierę w branży i widzi ją prędzej w roli aktorki. Klaudia pokaże, na co naprawdę ją stać?

Zobacz także: Natalia Woś z „Top Model” o Karolinie Pisarek: „Jest celebrytką, nie modelką”

Top Model: Anja Rubik naraziła się widzom

Finalistki miały za zadanie wziąć udział w sesji marki biżuterii, sesji okładkowej dla „Glamour” oraz wystąpić w reklamie. Ostatnia konkurencja zadziałała na niekorzyść Klaudii Nieścior – jury oceniło, że uczestniczka poradziła sobie gorzej niż jej rywalka, Natalia Woś.

- Klaudio, oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu. Jestem z ciebie bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywoływać niesamowite emocje, w tym sympatię. Muszę być brutalnie szczera. Widzę cię jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz – podsumowała Anja Rubik.

Obecni w studiu nie odnieśli się do jej słów, jedynie Michał Piróg przyznał, że finalne oceny bywają bardzo ostre. Fani Klaudii Nieścior byli oburzeni brakiem taktu i delikatności ze strony Anji Rubik.

- Rubik mogłaby się ugryźć w język [...]. Jak dla mnie pokazała brak klasy, by mówić takie rzeczy w finale. Słabo Anju – czytamy na Instagramie programu.

- Rubik zachowała się poniżej krytyki. Mogła powiedzieć cokolwiek, nawet rzucić jakąś konstruktywną krytyką, ale nie mówić dziewczynie w finale, że się nie nadaje na modelkę – napisała kolejna osoba.

W 100% zgadzam się z tym, co powiedziała Rubik. Ta dziewczyna może coś sprzedawać na swoim Instagramie i pozować w folderze Modivo, ale żadna z niej modelka, zresztą ten cały sezon był słaby, chyba należy zacząć od zmiany jury - podsumował internauta.

loader
Paulina Papierska
10 Zobacz galerię
fot. Wojciech Olszanka/East News