Obserwuj w Google News

Tomasz Oświeciński dostał niemoralną ofertę od fana. „Będę bogaty”

2 min. czytania
19.01.2023 16:58
Zareaguj Reakcja

Tomasz Oświeciński pochwalił się w mediach społecznościowych zaskakującą wiadomością. Aktor otrzymał od jednego z fanów dość nietypową propozycję – wielbiciel celebryty zapragnął odkupić od niego... używaną bieliznę. „Rzucam pracę” – napisał prześmiewczo gwiazdor na swoim profilu.

Tomasz Oświeciński
fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Tomasz Oświeciński cieszy się niesłabnącą popularnością. Aktora możemy zobaczyć w produkcjach takich jak „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Botoks” czy „Kobiety mafii”. Celebryta spełnia się również jako trener personalny i jest byłym zawodnikiem MMA. Najwyraźniej jego wysportowana sylwetka pobudziła wyobraźnię fanów, a jeden z nich zdecydował się na zaskakującą propozycję.

Zobacz także:  Oświeciński tłumaczy, co się dzieje z Królikowskim. To dlatego doszło do skandalu? "Został w to wplątany"

Tomasz Oświeciński nie zagra już u Vegi. „Dziękuję Patrykowi”

Gwiazdor filmów Patryka Vegi wyznał niedawno, że nie planuje dalszej współpracy z reżyserem – chciałby rozwijać swoją karierę w nieco innym kierunku.

Zakończyłem przygodę z Patrykiem. Dziękuję Patrykowi, że dzięki niemu zaistniałem i z tego żyję. Gram w teatrze. Ale ten etap jest zakończony. Chciałbym się rozwijać. Mam nadzieję, że w przyszłości zagram u pana Smarzowskiego czy Agnieszki Holland. To jest moje marzenie. Patryk robi podobne filmy. Wszystkie są mniej więcej do siebie podobne. Ja bym chciał zrobić coś więcej, coś innego

 – wyznał w rozmowie z „Jastrząb post”.

Oświeciński jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a jego profil na Instagramie obserwuje obecnie aż milion użytkowników.

Redakcja poleca

Tomasz Oświeciński otrzymał niemoralną propozycję. Chodzi o „brudne gacie”

To właśnie za pośrednictwem portalu Tomasz Oświeciński otrzymał niemoralną ofertę od jednego z obserwatorów. Jak się okazało, fan był gotowy zapłacić swojemu idolowi za jego używaną bieliznę.

Możesz mi swoje brudne gacie za hajs opchnąć?

– zdecydował się na bezpośredniość internauta.

Rozbawiony mało moralną inicjatywą gwiazdor postanowił opublikować treść propozycji na swoim profilu, dodając do śmiałej prośby mężczyzny swój komentarz.

Rzucam pracę, w końcu będę bogaty

– skwitował na Instagramie, najwyraźniej niezainteresowany wymianą dóbr.

Z podobną sytuacją spotkała się niedawno Ewa Gawryluk, którą wielbiciele zasypują zdjęciami swoich genitaliów.

Co zrobilibyście na miejscu Tomasza Oświecińskiego?

RadioZet.pl/"Jastrząb Post"

Screen Instagram/tomasz_oswiecinski_official
fot.
Patryk Vega
9 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News