Zamknij

Tomasz Kammel przechodzi do TVN? Pokazał zdjęcie z Dorotą Wellman. "Robimy telewizję śniadaniową"

01.12.2022 19:19

Tomasz Kammel zamieni "Pytanie na śniadanie" na "Dzień Dobry TVN"? Dziennikarz TVP pokazał zdjęcie z Dorotą Wellman i zapowiedział, że z gwiazdą TVN pracują w telewizji śniadaniowej.

Tomasz Kammel w "Dzień Dobry TVN"?
fot. screen: Instagram @tomaszkammel

Tomasz Kammel to bez wątpienia jeden z największych gwiazdorów Telewizji Polskiej. Dziennikarz i prezenter z publiczną stacją związany jest niemal od początku kariery, pierwszy raz na ekranie pojawił się w 1997 roku. Od 2011 możemy oglądać go między innymi jako gospodarza "Pytania na śniadanie", format prowadzi obecnie w duecie z Izabellą Krzan. Z pewnością wiele stacji telewizyjnych powitałoby doświadczonego Kammela w swoich szeregach. Niespodziewanie Tomasz opublikował w mediach społecznościowych nagrania, na których widzimy do w towarzystwie znanych z "Dzień Dobry TVN" Doroty Wellman i Mateusza Hładkiego. Czyżby postanowił rozstać się z TVP?

Tomasz Kammel w "Dzień Dobry TVN"? Gwiazdor TVP na planie z Dorotą Wellman

Tomasz Kammel na swoim Instastory pokazał kilka nagrań ze studia, na których towarzyszą mu Dorota Wellman i Mateusz Hładki, gwiazdy "Dzień Dobry TVN". Gwiazdor TVP prawdopodobnie spodziewał się, że zostanie posądzony o przejście do konkurencyjnej stacji i szybko wyjaśnił, że bierze jedynie udział w projekcie jednego z serwisów internetowych.

- Na pierwszy rzut oka jakby studio telewizji śniadaniowej. Ani to "Dzień Dobry TVN", ani to "Pytanie na śniadanie". Więc co robię tutaj ja, co robi Dorota Wellman, co robi Mateusz Hładki? Otóż robimy trzecią telewizję śniadaniową - zdradził.

W relacjach obok gwiazd TVN i TVP pojawił się także Karol Okrasa. Takiego składu prowadzących z pewnością nie powstydziłaby się żadna stacja telewizyjna. Kto wie, być może kiedyś zawodowe drogi Doroty, Mateusza i Tomasza przetną się jeszcze raz i zobaczymy ich wspólnie w "Pytaniu na śniadanie" lub "Dzień Dobry TVN".

loader
Post Tomasza Kammela
fot. screen: Instagram @tomaszkammel
Post Tomasza Kammela
fot. screen: Instagram @tomaszkammel