Tomasz Kammel dostał nowy program w TVP? Wiemy, z kim ma go poprowadzić

27.01.2023 13:11

TVP niedługo ma zaskoczyć widzów nowym programem. Prowadzącym rozrywkowego teleturnieju prawdopodobnie zostanie Tomasz Kammel. Nie będzie jednak jedynym gospodarzem programu. Kto wesprze go na planie?

kammel-dostał-nowy-program-w-tvp
fot. Tadeusz Wypych/East News

Tomasz Kammel to jedna z największych gwiazd TVP. Prezenter prowadzi nie tylko „Pytanie na Śniadanie” i „The Voice of Poland”, ale występuje też jako konferansjer na największych wydarzeniach organizowanych przez Telewizję Polską. Okazuje się, że wkrótce może on dostać nowy program. Co ciekawe nie poprowadzi go ze swoją koleżanką z „PnŚ” Izabellą Krzan. Partnerować ma mu inny dobrze znany widzom TVP dziennikarz. O kogo chodzi?

Nowy teleturniej w Telewizji Polskiej? Tomasz Kammel jednym z prowadzących

Według nieoficjalnych ustaleń portalu wirtualnemedia.pl prezenter miał otrzymać propozycję poprowadzenia nowego programu „To się w głowie nie mieści”. Telewizja Polska podobno zainwestowała w rozrywkowy teleturniej oparty na formacie firmy FremantleMedia „Who knew?”.

W telewizyjnym show występują dwie drużyny, których członkowie rywalizują ze sobą, odpowiadając na pytania z przeróżnych dziedzin i dzieląc się z widzami licznymi naukowymi ciekawostkami.

- Co robią wydry morskie, kiedy śpią? Co może obrać czosnek w kilka sekund? To tylko niektóre z nietypowych pytań zadawanych w tym niecodziennym teleturnieju. Jest zabawny, wciągający i łatwy do naśladowania i daje obietnicę, że z każdego odcinka wyniesiesz coś zupełnie nowego - tak opisywany jest program na stronie producenta.

Wirtualnemedia.pl przekonują, że program ma być dopiero na wstępnym etapie przygotowań, a pierwsze nagrania powinny ruszyć pod koniec lutego. Jeżeli to się uda, show może już wiosną trafić na antenę TVP.

Prowadzącym teleturnieju zostać ma Tomasz Kammel, a wspierać go będzie ponoć Radosław Brzózka. Znany widzom Telewizji Polskiej dziennikarz prowadzi teleturniej „Gra słów. Krzyżówka”, a w latach 2011–2018 był gospodarzem autorskiego programu popularnonaukowego „Jak to działa?”. Nic więc dziwnego, że zadaniem Brzózki w nowym show miałoby być objaśnianie widzom zaprezentowanych na ekranie zjawisk naukowych.

Będziecie oglądać?

loader
radosław brzózka
fot. TRICOLORS/East News