Zamknij

Tomasz i Justyna z "Rolnik szuka żony" jednak zerwali? To zdjęcie wszystko wyjaśnia [FOTO]

05.12.2022 21:00

Tomasz nie jest już z Justyną? Para z "Rolnik szuka żony 9" według plotek miała się rozstać. Justyna zabrała głos na Instagramie. Nadal jest w związku z Tomkiem? 

Tomasz i Justyna z "Rolnik szuka żony" jednak zerwali? To zdjęcie wszystko wyjaśnia [FOTO]
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Tomasz i Justyna z "Rolnik szuka żony 9" zostali parą jeszcze w trakcie programu. 32-letnia Ślązaczka niemal od razu wpadła w oko 49-letniemu gospodarzowi z Mogilna, co Kasi i ciężarnej Klaudii pozostało tylko zaakceptować. W finale Tomasz potwierdził związek z Justyną i poinformował, że w nadchodzące święta chciałby się jej oświadczyć. 

Rolnik szuka żony 9: Justyna i Tomasz nie są już razem? 

Niestety, w sieci krążą plotki, że sytuacja Tomasza i Justyny w rzeczywistości nie jest tak sielankowa, jak się zdaje. Rolnik podobno cały czas ma problemy z byłą żoną, która ma utrudniać mu kontakt z córkami, a zaszłości gospodarza mają rzutować na jego nowy związek. Podobno to miało opóźnić decyzję Justyny o przeprowadzce na wieś. 

W dodatku pojawiły się wątpliwości, czy Justyna i Tomek nadal są razem. Część plotek głosi, że para zakończyła związek, inne zaś, że mimo trudności, zakochani się nie rozstali i planują wspólną przyszłość.

Ostatnio Justyna zareagowała na spekulacje pod wspólnym zdjęciem z Tomaszem. Para spędzała razem wakacje i jak widać po tym i innych zdjęciach, związek rozwija się w najlepsze. W tej sytuacji Ślązaczce pozostało tylko się uśmiechnąć na sensacyjne doniesienia. 

Wow, a media bębnią o rozstaniu - napisała internautka, na co Justyna odparła: Ach, te nasze media, he

Justyna regularnie publikuje na swoim profilu zdjęcia z Tomaszem. Ostatnie fotki ukazały się w niedzielę i zostały zrobione w gospodarstwie rolnika. Tym samym 32-latka potwierdziła, że jest blisko z Tomkiem i nie ma między nimi żadnego kryzysu. Życzymy, aby tak zostało. 

loader