Obserwuj w Google News

„The Voice Kids 6”. Na co zwyciężczyni przeznaczy wysoką wygraną?

2 min. czytania
30.04.2023 13:12
Zareaguj Reakcja

Za nami pełny emocji finał 6. edycji programu „The Voice Kids”. Decyzją widzów show TVP wygrała Martyna Gąsak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Młoda gwiazda w najnowszym wywiadzie zdradziła, na co planuje wydać pieniądze z nagrody oraz opowiedziała, co dalej z jej edukacją.

Martyna Gąsak
fot. Pawel Wodzynski/East News

Program „The Voice Kids” emitowany na antenie Telewizji Polskiej cieszy się dużą popularnością – show pozwoliło na odkrycie młodych wokalistów o niezwykłym talencie. To na wizji produkcji TVP poznaliśmy gwiazdy takie jak Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Sara James. Wiosną 2023 roku wystartowała kolejna, szósta już edycja, która dostarczyła fanom wielu wrażeń.

Zobacz także:  "The Voice Kids". Wiemy, kto wygrał 6. edycję show TVP!

„The Voice Kids”. Znamy zwycięzcę 6. edycji! „Spełniłam największe marzenie”

Finał 6. edycji "The Voice Kids" odbył się 29 kwietnia 2023 roku. W rolach jurorów będących jednocześnie trenerami wokalnymi nastoletnich piosenkarzy pojawili się Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron z zespołu Afromental i Cleo, a imprezę poprowadzili Tomasz Kammel i Ida Nowakowska. W ostatecznych zmagań udział wzięła trójka uczestników: Martyna Gąsak prowadzona przez Dawida Kwiatkowskiego, Marysia Stachera z drużyny Cleo i Marcel Tułacz z teamu Tomsona i Barona.

Widzowie SMS-owo oddawali głosy na swoich ulubieńców i ostatecznie zwyciężczynią została 14-letnia Martyna Gąsak.   

Dotarło do mnie, że spełniłam swoje największe marzenie w życiu, a przede wszystkim udało mi się w końcu uwierzyć w siebie. Pomyślałam, że moja ciężka praca i miłość do muzyki zostały zauważone i docenione

 – mówiła dumna nastoletnia gwiazda po ogłoszeniu wyników finału programu „The Voice Kids”.

Redakcja poleca

Martyna Gąsak wygrała „The Voice Kids”. Powiedziała, na co przeznaczy nagrodę

Nagrodą za pierwsze miejsce w show TVP była statuetka oraz dość pokaźna kwota: 50 tysięcy złotych. Martyna Gąsak w najnowszym wywiadzie wyjawiła, na co zamierza przeznaczyć swoją wygraną.

Raczej na muzykę

– powiedziała reporterom „Jastrząb Post” dodając, że prawdopodobnie będzie to wydanie nowej piosenki.

Programowa podopieczna Dawida Kwiatkowskiego na pytanie o edukację wyznała, że w ostatnim czasie nie miała czasu na uczęszczanie do szkoły, ponieważ poświęciła się udziałowi w „The Voice Kids”.

Na razie mnie nie było w szkole. Chciałam się skupić jedynie na tym wydarzeniu. Byłam myślami gdzie indziej. Chciałam się skupić na jednym i tyle

 – oznajmiła nastolatka w rozmowie z portalem oraz dodała, że nadal jest w szoku, że udało jej się zwyciężyć w talent show.

Trzymacie kciuki za dalszą karierę Martyny Gąsak?

RadioZet.pl/”Jastrząb Post”

The Voice Kids
10 Zobacz galerię
fot. Jan Bogacz / TVP