Obserwuj w Google News

Znamy kolejną gwiazdę "The Real Housewives Warszawa". Kim jest Anita Kuś-Munsanje?

2 min. czytania
10.07.2023 12:12
Zareaguj Reakcja

Polsat ujawnił kolejną gwiazdę nowego programu "The Real Housewives Warszawa". Do grona kobiet sukcesu, których życie zobaczymy, dołączyła Anita Kuś-Munsanje. W show ma pojawić się także żona popularnego rapera.

Anita Kuś-Musanje gwiazdą "The Real Housewives Warszawa"
fot. screen: Instagram @stylesnatche

Polsat pod wodzą Edwarda Miszczaka stawia na poważne zmiany oraz próbuje zaskoczyć widzów nowymi formatami. Jednym z hitów ramówki stacji ma być produkcja " The Real Housewives Warszawa", polska wersja świetnie przyjętego amerykańskiego reality-show. Zobaczymy w nim życie prywatne i zawodowe krajowych kobiet sukcesu, które spełniły swoje zawodowe marzenia i zarobiły ogromne pieniądze. Właśnie ogłoszono kolejną gwiazdę, którą zobaczymy na ekranie.

The Real Housewives Warszawa: Polsat ujawnił kolejną gwiazdę nowego show

Do tej pory w mediach pojawiły się sylwetki trzech kobiet sukcesu, które podzielą się z widzami swoim życiem. W programie zobaczymy Annę Szubierajską, Monikę Żochowską i Monikę Goździalską. Teraz serwis Pudelek poinformował o kolejnej gwieździe "The Real Housewives Warszawa". Ma nią być Anita Kuś-Munsanje.

Ciężko nazwać ją celebrytką z pierwszych stron gazet, jej profil na Instagramie obserwuje niecałe 9 tysięcy użytkowników. Wiadomo, że sprzedaje w sieci luksusowe ubrania, lubi styl vintage i nie gardzi poszukiwaniem oryginalnych kreacji w lumpeksach. W sieci obserwują ją jednak takie gwiazdy jak Natalia Siwiec, Jessica Mercedes i zwyciężczyni "Big Brothera" Magda Wójcik. Z pewnością po emisji "The Real Housewives Warszawa" popularność Anity wzrośnie.

Nowe gwiazdy "The Real Housewives Warszawa". Żona znanego rapera w show Polsatu

Anita Kuś-Musanje to tylko jedna z gwiazd nowego programu Polsatu. Jak poinformował portal Pudelek, w "The Real Housewives Warszawa" ma pojawić się także Anna Wrońska. To żona kick-boxera i rapera znanego pod pseudonimem Juras. Na swoim koncie ma pracę dla tak luksusowych marek jak Versace i Armani, jest autorką dwóch e-booków. Co ciekawe, w formacie ma pojawić się nie jako główna bohaterka, ale koleżanka jednej z nich.

Redakcja poleca