Obserwuj w Google News

Wnuk Teresy Lipowskiej jest adoptowany. „Było - bo ty jesteś czarny, inny”

2 min. czytania
29.08.2023 16:11

Teresa Lipowska stroni od zwierzania się z prywaty, jednak zrobiła jeden wyjątek. Aktorka przyznała, że jej wnuk jest adoptowany i nie urodził się Polakiem.

Wnuk Teresy Lipowskiej jest adoptowany. „Było - bo ty jesteś czarny, inny”
fot. VIPHOTO/East News

Teresa Lipowska od ponad dwóch dekad jest związana z „M jak miłość” i to właśnie z tą produkcją jest kojarzona najbardziej. Warto jednak mieć na uwadze, że zanim zdecydowała się na rolę sympatycznej Barbary Mostowiak przyjmującej gości w swojej kultowej kuchni w Grabinie, miała już CV pełne wielkich ról. Mimo tego Teresa Lipowska nigdy nie brylowała na ściankach i raczej trzyma się z boku show-biznesu.

Zobacz też:  Teresa Lipowska straci pracę w "M jak miłość"? Pojawiła się na imprezie Rafała Trzaskowskiego

Teresa Lipowska szczerze o wnuku

Choć Teresa Lipowska od ponad dwudziestu lat praktycznie codziennie „zagląda” do domu Polaków, to o niej samej tak naprawdę wiadomo niewiele. Aktorka nieco otworzyła się na temat swojego życia prywatnego przy okazji wydarzenia Campus Polska Przyszłości, na którym miała wystąpienie dotyczące samotności.

Redakcja poleca

Teresa Lipowska wspomniała o swoim wnuku, który, jak się okazało, jest adoptowany i nie urodził się Polakiem. Nawiązując do tematu przewodniego swojej przemowy aktorka wyznała:

- Nawet jeżeli wokół ma się dużo ludzi, to można być samotnym. Zacznę od dzieci, mój wnuk jest adoptowanym Rumunem i było "bo ty jesteś czarny, inny". On ma 19 lat i jest człowiekiem zamkniętym, trudno było do niego dotrzeć.

Teresa Lipowska przeżyła piekło

Niewiele osób wie, że Teresa Lipowska ma za sobą trudny związek. Pierwszy mąż wielokrotnie ją zdradzał, a następnie oznajmił, że małżeństwo po prostu mu się znudziło – wyrzucił więc małżonkę z mieszkania. Aktorka bardzo przeżyła to, co ją spotkało. Niedługo potem jednak znalazła swoją prawdziwą miłość – Tomasza Zaliwskiego. Para pobrała się w latach 60. i była razem aż do śmierci Zaliwskiego w 2006 roku. Teresa Lipowska po odejściu męża nie związała się już z innym mężczyzną.

Nie przegap
Te-gwiazdy-nie-wstydzą-się-Boga-Niektóre-nawet-zawdzięczają-mu-życie
21 Zobacz galerię
fot. JACEK KOZIOL/East News