,

Telekamery 2023: kanarkowa Kasia Cichopek vs. Adriana "Wednesday" Kalska. Która wyglądała lepiej?

25.05.2023 22:54

Telekamery 2023 rozdane. Znamy wyniki plebiscytu magazynu "Tele Tydzień". Nagrodę otrzymała m.in. Katarzyna Cichopek, której podczas wręczenia nagród nie towarzyszył Maciej Kurzajewski. Gwiazda "Pytania na śniadanie" wybrała żółtą kreację z wielkim kwiatem. Kontrast dla kanarkowej Cichopek stanowiła mroczna Adriana Kalska z "M jak miłość", przypominająca Jennę Ortegę w serialu "Wednesday". 

Katarzyna Cichopek i Adriana Kalska
fot. East News

Poznaliśmy wyniki plebiscytu Telekamery 2023. Rozdanie popularnych nagród odbyło się na uroczystej gali, którą poprowadzili Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Wśród przybyłych na imprezę gwiazd wyróżniały się dwie aktorki z "M jak miłość": Katarzyna Cichopek, która na wręczeniu statuetek zjawiła się bez Macieja Kurzajewskiego, oraz Adriana Kalska.

Telekamery 2023: Katarzyna Cichopek i Adriana Kalska zadały szyku na gali

Obie gwiazdy pozowały do zdjęć w zjawiskowych kreacjach. Katarzyna Cichopek wybrała długą suknię w odcieniu kanarkowej żółci, którą zdobił upięty na ramieniu wielki kwiat. Ozdobny element sprawił, że prezenterka "Pytania na śniadanie" miała jedną z najbardziej efektownych kreacji wieczoru.

Ale nie sposób było nie spojrzeć na stylizację Adriany Kalskiej. Była dziewczyna Mikołaja Roznerskiego prezentowała się zjawiskowo w czarnej sukni z falbanami i koronkowym dołem. Wielu internautom jej look przypominał Wednesday z hitu Netfliksa graną przez Jennę Ortegę i chyba taki właśnie był zamysł gwiazdy "M jak miłość". 

Czyja kreacja bardziej przypadła wam do gustu, Katarzyny Cichopek czy Adriany Kalskiej? Dajcie znać w sondzie. 

loader
EN_01565740_0629
fot. Wojciech Olkuśnik/East News
EN_01565740_0842
fot. VIPHOTO/East News
EN_01565740_0253
fot. Wojciech Olkuśnik/East News
EN_01565740_0350
fot. VIPHOTO/East News

Logo radiozet Dzieje się