Obserwuj w Google News

Edward Miszczak może gorzko pożałować tej decyzji. „Ale tandeta”

2 min. czytania
07.07.2023 12:54
Zareaguj Reakcja

Edward Miszczak podjął ostatnio ważną dla Polsatu decyzję. Okazuje się, że może gorzko pożałować tego, na co się zdecydował. Widzowie na ten moment nie kryją swojego rozczarowania.

Edward Miszczak może gorzko pożałować tej decyzji. „Ale tandeta”
fot. Beata Zawrzel/East News

W ostatnich miesiącach większe emocje wzbudza organizacja telewizji, niż jej programy. Mowa oczywiście o zmianach zachodzących od miesięcy w Polsacie i od niedawna w TVN-ie. Zaczęło się od niewielkich zmian jak na przykład przeniesienie „Love Island” na TV4 czy skrócenie dwuczłonowych nazw formatów, by później rozgrzać publikę bardzo głośnymi zwolnieniami. Były pożegnania, czas też również na powroty.

Zobacz też:  Mistrz tańca i biznesu Stefano Terrazzino uczy gotować. Lekcja tylko dla wybranych

Zmiany Edwarda Miszczaka. Tej może pożałować

W sieci pojawiła się informacja o tym, że stacja Polsat prowadzi castingi do programu sprzed lat – „Pamiętników z wakacji”. Paradokument był hitem ponad dekadę temu. W prześmiewczy i przerysowany sposób pokazywał perypetie Polaków odpoczywających na wakacjach w Hiszpanii, dlatego był wtedy prawdziwą kopalnią memów.

Nie wiadomo, jakie plany na ten format ma Edward Miszczak, ale wiadomo, że widzowie mają już ze słynnymi „Pamiętnikami z wakacji” swoje skojarzenia. Pierwsze reakcje nie są szczególnie pozytywne.

- Naprawdę? Ale tandeta – czytamy w komentarzach na stronie wirtualemedia.pl;

- Jak można to w ogóle oglądać? - pyta ktoś inny;

- Oto dlaczego telewizja przechodzi o lamusa – czytamy dalej;

- Nikt o zdrowym umyśle nie będzie oglądać tego odgrzewanego kotleta, a jeśli będzie, to znaczy, że ludzie nie mają mózgownicy tylko sieczkę – ocenia nieco ostrzej kolejna osoba.

Redakcja poleca

Nowe programy w Polsacie

Edward Miszczak nie próbował się w Polsacie nawet zadomowić – od razu przeszedł do działania. Wiadomo, że nowy dyrektor programowy słonecznej stacji mocno skupił się na poprawianiu istniejących już formatów, jednak pojawiły się już pierwsze informacje na temat nowych. Jesienią ma pojawić się show „The Real Housewifes” oraz wcześniej wspomniane „Pamiętniki z wakacji”.

Wiemy, że Miszczak plany snuje już na wiosnę. To właśnie wtedy ma pojawić się odświeżony „Taniec z Gwiazdami”. Plotkuje się, że w związku ze zdjęciem kulinarnych show ze stacji, ladam moment pojawi się również program i tego typu.

Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News