Obserwuj w Google News

Gwiazdor odmówił udziału w "Tańcu z gwiazdami". Zdradził powody. "Czasem się płaci karę"

2 min. czytania
09.07.2023 10:26
Zareaguj Reakcja

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski zdradził w wywiadzie, że odmówił udziału w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego autor hitu "Maczo" nie zdecydował się na udział w tanecznym show, w którym chciałoby wystąpić wiele polskich gwiazd?

Krzysztof Kasowski odmówił udziału w "Tańcu z gwiazdami"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

" Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych. Przed każdą edycją widzowie z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia listy gwiazd, które spróbują swoich sił na tanecznym parkiecie. Nie jest tajemnicą, że występ w show wielu uczestnikom zapewnił nie tylko pieniądze, ale także dodatkowych fanów. Nic zatem dziwnego, że część celebrytów dałoby wiele, by pokazać się w programie. Zdarzają się jednak także osoby, które odmawiają udziału w "Tańcu z gwiazdami". Jedną z nich jest Krzysztof K.A.S.A Kasowski.

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski odmówił udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Krzysztof K.A.S.A Kasowski to popularny polski wokalista i muzyk, który przed laty podbijał polski rynek muzyczny hitem "Maczo". Na swoim koncie ma także takie przeboje jak "Sex i kasa", "Piękniejsza" i "Dżu-dżu". W telewizji mogliśmy oglądać go w roli jurora programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Okazuje się, że otrzymał także propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", ale nie zdecydował się na udział.

- Ostatnio odrzuciłem kilka propozycji. Była jakaś krzywa podłoga, coś trzeba było robić, to było jakoś pod koniec pandemii, stwierdziłem, że jestem za stary na takie coś (...) Na pewno odmówiłem "Tańca z gwiazdami", to było kilka dobrych lat temu. Ja lubię tańczyć, ale prywatnie. A po drugie, do mnie we wszystkich takich programach dzwonili zawsze na końcu. Ktoś się nie zgodził, ktoś odpadł i kiedy zadzwonili, to ja już miałem zarezerwowane terminy na koncerty. Np. dzwonili w sierpniu, a ja na wrzesień już miałem zaplanowane koncerty i popodpisywane kontrakty - poinformował w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Krzysztof zdradził, dlaczego koncerty były dla niego ważniejsze niż pieniądze i rozgłos związany z występami na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski nie chciał wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Zdradził powody

K.A.S.A w wywiadzie podkreślił, że jest przede wszystkim piosenkarzem i granie zakontraktowanych koncertów było dla niego ważniejsze niż udział w "Tańcu z gwiazdami".

- Przede wszystkim niegrzecznie jest odwoływać koncerty. Czasem się płaci karę, a poza tym, nawet jeśli nie zapłaci się tej kary, to kontrahent, klient może marudzić. Ktoś mógł powiedzieć: no, ale jak się pokażesz, to będziesz droższy. Ja tak nie robię. Ja robię tak, że gram to, co mam podpisane, w starej cenie, tak jak miałem, więc nie rozwiązałem tych kontraktów, nie poszedłem do "Tańca z gwiazdami", a później o mnie na szczęście zapomnieli - podsumował.

Z pewnością Krzysztof ze swoją charyzmą podbiłby serca wielu widzów "Tańca z gwiazdami".

Redakcja poleca