"Taniec z gwiazdami" nie wróci wiosną na antenę. Smutne wieści dla wielbicieli show

30.12.2022 17:48

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie do niedawna miał wiosenną i jesienną edycję. Niestety 14. "Dancing with the Stars" nie pojawi się w wiosennej ramówce stacji. Nowy szef rezygnuje z ulubionego show widzów? 

Taniec z gwiazdami
fot. Wojciech Olkusnik/East News

"Taniec z gwiazdami" jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych Polsatu. Format przejęty po stacji TVN gromadzi tysiące widzów, którzy uwielbiają śledzić taneczne turnieje celebrytów, ocenianych przez jury z niezastąpioną Iwoną Pavlović na czele.

Do czasu 12. edycji w Polsacie "Dancing with the Stars" był emitowany w piątkowe wieczory, potem zmieniono dzień emisji na poniedziałek. Zrezygnowano także z wiosennej emisji, a ulubiony program widzów powrócił do ramówki dopiero po wakacjach. Niestety sytuacja ma powtórzyć się także w przypadku nadchodzącej 14. edycji "Tańca z gwiazdami", zaplanowanej na 2023 rok. 

"Taniec z gwiazdami 14" nie pojawi się wiosną w Polsacie

Wiosenna ramówka Polsatu 2023 zapewne nie ucieszy wielbicieli programu "Taniec z gwiazdami". Popularny show, w którym Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny i Andrzej Grabowski oceniają występy celebrytów, nie pojawi się wiosną na antenie stacji. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, "Taniec z gwiazdami 14" zostanie wyemitowany najwcześniej jesienią przyszłego roku.

Dzień i godzina emisji "Tańca z gwiazdami" w 2023 roku nie są na razie znane. Nie wiadomo też, jakie gwiazdy stacja zaprosi do rywalizacji o Kryształową Kulę, ani czy skład jury pozostanie bez zmian. 

Przypomnijmy, że 16 stycznia stanowisko dyrektora programowego Polsatu obejmuje Edward Miszczak. To on w 2005 roku wprowadził "Taniec z gwiazdami" do polskiej telewizji i utrzymywał go na antenie TVN aż do 2011 r. Potem po czterech latach przerwy program reaktywował Polsat, dodając tytuł "Dancing with the Stars". Wznowiony TZG okazała się ogromnym sukcesem, ale czas pokaże, czy następca Niny Terentiew zechce kontynuować dobrze mu znany format. 

Nowi prowadzący śniadaniówki Polsatu. Poznaliśmy kolejne nazwiska gwiazd

loader