Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami 13: Jamala gwiazdą show? Ukraińska zwyciężczyni Eurowizji ma zatańczyć w programie

2 min. czytania
06.07.2022 09:51
Zareaguj Reakcja

Według medialnych doniesień jedną z gwiazd 13. edycji "Tańca z gwiazdami" ma być Jamala. Zwyciężczyni konkursu Eurowizji próbowała już swoich sił w ukraińskiej wersji tanecznego show. Czy podbije serca polskich widzów?

Jamala
fot. screen: Instagram @jamalajaaa

" Taniec z gwiazdami" cieszy się niesłabnącą popularnością, jedno z najbardziej lubianych tanecznych show w kraju w latach 2005-2011 mogliśmy oglądać w TVN, od 2014 program jest jednym z hitów ramówki Polsatu. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzą treningi, a przede wszystkim występy krajowych gwiazd - celebrytów, aktorów, piosenkarzy czy sportowców - którzy pod okiem profesjonalnych tancerzy szlifują swoje umiejętności i nierzadko zachwycają jurorów swoim zaangażowaniem, talentem i profesjonalizmem. Nie bez znaczenia jest oczywiście dobór uczestników, fani formatu zawsze niecierpliwie czekają na ujawnienie listy nazwisk gwiazd, wśród których ukrywa się zwycięzca.

Przed nami 13. edycja "Tańca z gwiazdami" emitowanego na antenie Polsatu, w poprzedniej tryumfował Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz. Najnowsza odsłona zapowiada się wyjątkowo ciekawie, oficjalnie potwierdzono już udział detektywa-celebryty Krzysztofa Rutkowskiego, prowadzącej "Farmy" Ilony Krawczyńskiej, kolarki górskiej Mai Włoszczowskiej, aktora Łukasza Płoszajskiego i znanego z "Prince Charming" model Jacka Jelonka. Pojawiły się także doniesienia o rzekomym udziale Małgorzaty Rozenek-Majdan i Magdy Mołek. Z kolei portal Wirtualne Media poinformował, że w 13. edycji zobaczymy również zwyciężczynię 61. Konkursu Eurowizji Jamalę.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami: tak wyglądają wszyscy zwycięzcy poprzednich edycji [ZDJĘCIA]

Redakcja poleca

Taniec z gwiazdami 13: Jamala wystąpi w nowej edycji? Ukraińska zwyciężczyni Eurowizji tańczyła już w programie

Jamala, a właściwie Susana Alimiwna Dżamaładinowa, to jedna z najpopularniejszych ukraińskich piosenkarek, która w 2016 roku zwyciężyła w finale 61. Konkursu Eurowizji z utworem "1944". Według informacji Wirtualnych Mediów artystka ma zostać jedną z gwiazd 13. edycji "Tańca z gwiazdami".  Co ciekawe, Jamala ma już na swoim koncie występ na tanecznym parkiecie, w 2021 roku brała udział w ukraińskiej edycji programu, zajmując 9. miejsce.

Zaproszenie Jamali do polskiej edycji może być ukłonem w stronę ukraińskich widzów, zwłaszcza w obliczu trwającej nadal wojny w Ukrainie. Sama piosenkarka uciekła przed rosyjską inwazją i mocno angażuje się w pomoc swojej ojczyźnie. Warto przypomnieć, że w marcu 2022 roku gwiazda zebrała 67 milionów euro na pomoc rodakom.

- Nawet nie pamiętam pożegnania z mężem. Nie pamiętam, czy powiedziałam mu, że go kocham. Skupiłam się na dzieciach. Mieliśmy tylko kilka sekund na przytulenie się. Ze względu bezpieczeństwa nie mogę powiedzieć, gdzie znajduje się mój mąż. Jest na linii frontu. Pomaga kobietom i dzieciom - opowiadała podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN".

Udział Jamali w "Tańcu z gwiazdami" nie został oficjalnie potwierdzony przez Polsat.