Obserwuj w Google News

Tamara Gonzalez Perea zaprasza na „ceremonię kakao”. Cena powala

2 min. czytania
24.01.2023 13:06

Tamara Gonzalez Perea, znana też niektórym jako Macademian Girl, oferuje niezapomniane doświadczenia. Certyfikowana Trenerka Duszy już w Walentynki zaprasza na specjalną ceremonię. Cena za 4-godzinną uroczystość dla niektórych może być zaporowa.

Tamara Gonzalez Perea
fot. screen Instagram tamaragonzalezperea

Tamara Gonzalez Perea, Certyfikowana Terapeutka Ustawień Systemowych i Certyfikowana Trenerka Duszy, wywołała niemałe zamieszanie w mediach tuż po występie w „Sprawie dla reportera”. W programie TVP zaprezentowała leczenie dźwiękiem i granie na bębenku. Potem na jaw wyszły ceny w jej sklepie z magicznymi gadżetami.  Została skrytykowana i wyśmiana – niektórzy nie zrozumieli sensu tego przedsięwzięcia.

Zobacz także:  Tamara Gonzalez Perea szuka asystentki i podaje długą listę wymagań. Jaka pensja?

Tamara Gonzalez Perea zaprasza na ceremonię kakao

Macademian Girl na swojej stronie internetowej oferuje wiele wyjątkowych warsztatów, np. 3-dniowe zajęcia zatytułowane „Moc Afrodyty” za 2500 zł. Odbywają się pod hasłem „uzdrawiająca praca z miłością własną, akceptacją i relacjami”. Z kolei w Walentynki można zrelaksować się i doświadczyć ceremonii kakao.

Ceremonię kakao reklamowała już Anna Wendzikowska. Była gwiazda TVN zachęcała do 10-dniowego wyjazdu na Bali za 1700 dolarów. W cenie były m.in. zajęcia jogi, warsztaty rozwoju osobistego z celebrytką, rytuał oczyszczenia i rytuał picia ceremonialnego kakao, który „otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, a nawet leczy duszę”. A co oferuje nam Tamara Gonzalez Perea?

Za 550 zł możemy spędzić nie tylko cztery pełne godziny w towarzystwie celebrytki, ale również wypić wspomniane ceremonialne kakao. Co jest w nim takiego wyjątkowego?

Redakcja poleca

- Ceremonialne Kakao, nazywane przez starożytnych Majów pokarmem Bogów, to medycyna roślinna z Ameryki Południowej głęboko otwierająca serce i łącząca ducha z ciałem. Jego moc polega na subtelnym udrożnianiu naturalnego przepływu twojej energii oraz przywracaniu stan wzorcowej równowagi - koherencji serca i umysłu. Kakao otwiera wrota do Duszy i do intuicji – tłumaczy trenerka duszy na swojej stronie internetowej.

Oprócz tego podczas „transformującej podróży” doświadczymy kąpieli w dźwiękach gongów, mis tybetańskich oraz innych instrumentów. Każdy z pewnością poczuje się zrelaksowany, pozbędzie się blokad i poczuje wzrost sił życiowych - tak obiecuje Tamara Gonzalez Perea.

Reptilianie, walka z flagą i okadzanie krocza. Oto największe odpały gwiazd w 2022 roku