Obserwuj w Google News

Tamara Gonzalez Perea wyjechała na Bali. Ukończyła tam specjalny kurs

2 min. czytania
07.06.2023 18:32
Zareaguj Reakcja

Tamara Gonzalez Perea robi wszystko, by stać się prawdziwą specjalistką od rozwoju duchowego. Niedawno ukończyła specjalny kurs. W internecie pochwaliła się nowym osiągnięciem.

Tamara Gonzalez Perea wyjechała na Bali. Ukończyła tam specjalny kurs
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Instagram: @tamaragonzalezperea

Tamara Gonzalez Perea z podziwu godnym uporem rozwija karierę uduchowionej influencerki. Chociaż zaczynała jako szafiarka, w ostatnim czasie przeszła zaskakującą transformację w specjalistkę od spraw rozwoju duchowego. Swoje nowe oblicze zaprezentowała na antenie TVP, kiedy w „Sprawie dla reportera” leczyła schorzenia neurologiczne śpiewem i uderzeniami w gong. Nieco później Perea pokazała internautom proces okadzania krocza, który rzekomo odpędza negatywną energię.

Jej upodobania i sposób autoprezentacji mogą wydawać się zaskakujące. Wielu internautów nie kryje swojej niechęci wobec niej. Mimo to Perea z dużym zaangażowaniem rozwija swoje zainteresowania. Niedawno wzięła udział w specjalnym kursie.

Zobacz także: Tamara Gonzalez Perea przez aferę z "leczeniem dźwiękiem" straci pracę? "Wywalona ze wszystkich plakatów"

Tamara Gonzalez Perea ukończyła specjalny kurs na Bali

Tamara Gonzalez Perea od kilku lat zgłębia temat tańca intuicyjnego. Jak wyjaśnia w swoim nowym poście, jest to taki rodzaj tańca, który „rozpuszcza blokady” i „uwalnia potencjał”.

„Taniec jest tak naturalnym i wielowymiarowym narzędziem do transformacji - rozpuszcza blokady, uwalnia potencjał, a prowadzony odpowiednio w formie podróży 5 Elements Ecstatic Dance, ma do tego ogromne jakości terapeutyczne” – oznajmiła w instagramowym poście Parea.

Tak bardzo zależało jej na zgłębieniu tej formy samorozwoju, że zapisała się na specjalny kurs, który został przeprowadzony na Bali.

„Co to była za PODRÓŻ! Prawie miesiąc na Bali, gdzie zgłębiałam tajniki trzymania przestrzeni, prowadzenia i bycia DJ-ką 5 Elements Ecstatic Dance. Działo się!” - przekazała na Instagramie.

Jej kilkutygodniowy pobyt w egzotycznej scenerii zwieńczył odbiór certyfikatu. Zdobycie go nie było jednak łatwe. Parea twierdzi, że była to jedna z najbardziej wymagających certyfikacji, jakie było jej dane przejść.

„Muszę przyznać, że była to jedna z moich najbardziej intensywnych Certyfikacji, przede wszystkim dlatego, że Taniec Ekstatyczny 5 Żywiołów jest niezwykle angażujący i transformujący CAŁĄ naszą energetykę - Ciało, Duszę i Umysł. Nie co dzień było lekko, łatwo i przyjemnie (czasem wręcz przeciwnie), ale totalnie było WARTO!” - czytamy w dalszej części posta Tamary.

Perea zamierza dzielić się nowo zdobytym doświadczeniem z Polakami. Zapowiedziała, że ma w planach organizację wydarzeń związanych z uwalniającym tańcem.

„Jestem przeszczęśliwa, że mogę to przywieźć do Polski, do pięknej społeczności @MocAfrodyty i @Laparica, już niedługo zaproszę Was na pierwsze wydarzenia z Ecstatic Dance - tylko odeśpię ten miesiąc” – poinformowała.

Czekacie na te eventy?

Źródła: RadioZET.pl