Obserwuj w Google News

Tak wygląda Blanka Stajkow bez makijażu. Poznalibyście, że to ona?

2 min. czytania
11.05.2023 19:09

Blanka Stajkow jest tegoroczną reprezentantką Polski na Eurowizji. Swoim fanom prezentuje się zwykle w pełnym makijażu. A jak wygląda w naturalnej wersji? Nie każdy poznałby, że to ona!

Blanka Stajkow bez makijażu
fot. Cover Images/East News/Instagram/@blikeblanka/screen

Blanka Stajkow to reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 i już 11 maja zawalczy o przejście do finału konkursu, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja. Większość polskiej publiczności zna ją zaledwie od czasów preselekcji, w których jej utwór "Solo" zajął pierwsze miejsce. Blanka zarówno w swoich scenicznych odsłonach, jak i w mediach społecznościowych prezentuje się w pełnym makijażu. Nic dziwnego, że fani są ciekawi, jak wygląda w naturalnej wersji. Okazuje się, że w sieci krążą jej zdjęcia w takim wydaniu i wygląda na to, że nie każdy wiedziałby, że to właśnie ona. Zdjęcia Blanki Stajkow bez makijażu pochodzą m.in. z okresu, kiedy dostała się do programu "Top Model" i przekopując Instagram piosenkarki, można się na takie fotki natknąć.

Blanka Stajkow bez makijażu jest nie do poznania

Na rzeczonym zdjęciu z "Top model" Blanka Stajkow pozuje z dmuchanym jednorożcem. Są to zdjęcia z 2021 roku i widać, że wtedy miała jeszcze dość ciemne włosy. Pozuje w bikini, ale uwagę zwraca naturalnie wyglądająca twarz, na której nie ma w ogóle makijażu.

Fani, którzy kibicowali Blance w " Top model" w pozytywny sposób ocenili jej wygląd, nagradzając licznymi pochlebnymi opiniami. Ostatecznie uczestniczka niestety nie dostała się do zasadniczej części modowego talent show. Miejmy nadzieję, że podczas Eurowizji 2023 Blanka Stajkow będzie miała więcej szczęścia i jej piosenka przypadnie do gustu widzom.

Redakcja poleca

Zobacz także: Eurowizja 2023: o której wystąpi Blanka i która jest w kolejności?

Przypomnijmy, że w półfinale Eurowizji Blanka faktycznie musi liczyć na głosy i sympatię widzów, bo tym razem tylko oni decydują o tym, kto przejdzie do finału. 67. Konkurs Piosenki Eurowizji jest bowiem przełomowym, w którym zastosowano nowe zasady głosowania. W półfinałach nie tylko nie ma głosów jury, ale pojawiają się za to głosy "Reszty Świata".

Zachęcamy do śledzenia Eurowizji na żywo w relacji na stronie RadiaZET.pl a także do słuchania anteny, której dziennikarze będą komentować i relacjonować wydarzenie wprost z Liverpoolu.