,

Tak dziś wygląda dom z „Big Brothera”. Na filmie widać obskurną ruinę

20.03.2023 15:12

Uczestniczki ostatniej edycji programu „Big Brother” odwiedziły dom Wielkiego Brata. W sieci pojawiły się zdjęcia i filmy. Aż żal patrzeć na to, co zostało z luksusowego budynku. Od zakończenia nagrań minęły zaledwie 4 lata – szok, jak dziś wygląda reprezentatywny obiekt.

Big Brother
fot. screen TikTok Juszesek, Instagram juszes

„Big Brother” był jednym z najchętniej oglądanych programów, który kiedykolwiek ukazał się w polskiej telewizji. Pierwszą edycję show śledziło nawet 10 milionów widzów. Dziś to niewyobrażalne liczby, a rekord nie został pobity. „Big Brothera” wskrzeszono w 2007 roku i w 2019 roku. Nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś program będzie ponownie emitowany w TVN7 – ale już na pewno nie w ruderze, którą uczestnicy pamiętają jako wypasiony dom.

Zobacz także: Magda Wójcik straciła wygraną z "Big Brothera"? Jej wymarzony biznes nie wypalił. "To był błąd"

Big Brother: jak dziś wygląda dom Wielkiego Brata? Ruina i dramat

„Big Brothera” nagrywano w podwarszawskiej wsi Gołków, skąd do centrum Warszawy jest raptem pół godziny jazdy samochodem. Internauci szybko wywęszyli, że dom Wielkiego Brata już gdzieś pokazywano – budynek pojawił się m.in. w „Top Model”. Robił potężne wrażenie.

Nieruchomość była wykonana w najwyższym standardzie i była pełna nowoczesnego wyposażenia. Wielkie pokoje, salony i okazały ogród pięknie prezentowały się w kamerze. Dodajmy do tego staw i dwa baseny – kto nie chciałby tam mieszkać?

Minęło zaledwie kilka lat, a piękny budynek wygląda, jakby był w stanie surowym, a nawet gorzej. Wszędzie widać beton, zwisające kable, nieporządek i graffiti. Ogród zarósł, a o basenie i stawie nawet szkoda mówić. Justyna Żak, jedna z uczestniczek ostatniej edycji show, wszystko dokładnie udokumentowała. Nie dowierzała, że dom jest jedną wielką ruiną.

- Nie wierzę w to, jaka ruina! Czemu to wszystko jest tak obskubane, nawet drewno zdarte ze schodów co tutaj się wydarzyło? - dziwiła się uczestniczka.

- Tu jest antresola, w tej łazience braliśmy kąpiel. Nasza sypialnia, w kąciku było moje łóżko... Ktoś tu squotował, jakieś legowiska po ludziach zostały […] Masa wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejscem. Tak mi przykro, że ono tak dziś wygląda – komentowała Juszes.

Wraz z Justyną Żak na miejsce udała się też Magdalena Wójcik, zwyciężczyni „Big Brothera” z 2019 roku. Na Instagramie pokazała kilka zdjęć porównujących aktualną willę z tą, którą znamy z telewizji.

- Dom jest ruiną i niestety nie przypomina już tego luksusu, w którym mieszkaliśmy. Wszystko zostało zniszczone - elewacja budynku, płytki, barierki, wyburzone są niektóre ściany a inne pokryte graffiti. Smutne co się stało z tym pięknym miejsce w te kilka lat – napisała Magda Wójcik na Instagramie.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

Logo radiozet Dzieje się