Obserwuj w Google News

Szokująca przemiana Paulli. "Sobowtórka" Edyty Górniak zmieniła twarz!

2 min. czytania
28.06.2023 22:32

Piosenkarka Paulla Ignasiak przeszła niewiarygodną metamorfozę i już nie przypomina siebie sprzed lat. Nowe zdjęcia 44-letniej wokalistki mocno zaskakują. Jak nie ona! 

Paulla Ignasiak zmieniła twarz
fot. TRICOLORS/East News

Paulla Ignasiak to piosenkarka znana z przeboju "Od dziś" oraz duetu z DJ-em Adamusem. Wokalistka dysponuje barwą głosu podobną do Edyty Górniak, przez co często porównywana jest do słynnej diwy. Wokalistce zarzucano nawet kopiowanie wyglądu Górniak. Sama Edyta niepochlebnie wyrażała się o Paulli, twierdząc, że wokalistce brakuje osobowości i pomysłu na siebie. - Zatrudnia moich fanów, związuje z nimi relacje osobiste, śpiewa moje utwory, pracuje z tymi samymi producentami - oburzała się przed laty. Obecnie Paulla nie przypomina już ani Edyty Górniak, ani nawet samej siebie. 

Redakcja poleca

Paulla Ignasiak przeszła metamorfozę 

44-letnia dziś Paulla Ignasiak wciąż jest aktywna zawodowo i choć nadal trudno nazwać ją popularną piosenkarką, to jednak na propozycje występów nie narzeka. W 2021 roku wokalistka zaśpiewała na festiwalu w Opolu, gościła także w programach TVP "Tak to leciało" i "Jaka to melodia?".

Paulla ma grupkę swoich wiernych fanów, którzy także obserwują jej profil na Instagramie, gromadzący obecnie ponad 100 tys. followersów. Zapewne obserwujących wokalistkę na co dzień nie zdziwi jej ostatnia metamorfoza, ale osoby, które nie widziały Paulli wieki, mogą być, delikatnie mówiąc, zaskoczone.

Paulla Ignasiak zmieniła się nie do poznania

Na najnowszych zdjęciach 44-latka wygląda kompletnie inaczej niż jeszcze rok temu. Najbardziej rzuca się w oczy zmieniona twarz, zupełnie nieprzypominająca dawnej Paulli. Wokalistka zmieniła też fryzurę i obecnie ma długie blond włosy. 

Ignasiak nie ukrywa, że lubi korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, m.in. powiększyła usta, zmieniła nos i policzki. Jak sama podkreśla, wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem. Pytana o swoją nową metamorfozę przyznaje, że faktycznie widzowie często jej nie poznają. - Ale to chyba dobrze, nie? - skwitowała w rozmowie z Pomponikiem.