Obserwuj w Google News

Szok! W "Rolnik szuka żony" nowa kandydatka. Na chwilę przed finałem zmiecie konkurentki z planszy?

1 min. czytania
18.11.2022 22:18
Zareaguj Reakcja

„Rolnik szuka żony“: 9. edycja popularnego show dobiega końca. Na chwilę przed finałem twórcy przygotowali nie lada niespodziankę. W programie pojawiła się… nowa uczestniczka. „Toż to szok!”

Rolnik szuka żony - logo
fot. materiał prasowe TVP/Facebok: Rolnik szuka żony/screen

„Rolnik szuka żony” zaskakuje. Niedługo przed finałem programu w popularnym show Telewizji Polskiej pojawiła się nowa uczestniczka. Kim jest tajemnicza nieznajoma?

Nowe odcinki cieszą się ogromną popularnością. Widzowie nie mogą wyjść ze zdziwienia decyzjami Mateusza, który do tej pory odrzucił wszystkie kandydatki. Jako, że nie może opuścić programu bez miłości, prowadząca zaproponowała mu, żeby przejrzał wszystkie listy, które do tej pory otrzymał.

Jak pokazuje zwiastun najnowszego, przedostatniego odcinka sezonu, ponowne przejrzenie materiałów, opłaciło się. Mateusz spotka się bowiem z nową kandydatką. Tajemnicza nieznajoma otrzyma od mężczyzny kwiaty. Czy to właśnie ona będzie wybranką serca bohatera?

Redakcja poleca

„Rolnik szuka żony”: co za twist! 

Nową uczestniczkę możemy zobaczyć w krótkim materiale promocyjnym. Pasuje do Mateusza?

„Rolnik szuka żony” – kiedy oglądać?

Obecnie emitowany jest 9. sezon popularnego programu. Nowe odcinki można oglądać w soboty o 18.55 na antenie TVP HD. Dotychczasowe odcinki dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.pl. 

Czytaj także:  Co obejrzeć w kinie i na Netflixie? [Weekend 19-20 listopada 2022]

RadioZET.pl/SE.pl/Facebook

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET