Zamknij

Syn Kurzajewskiego przyleciał do Smaszcz z zagranicy. Wiedział, jak pocieszyć matkę

29.11.2022 08:26

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego przyleciał do matki z Włoch. Kobieta opublikowała nagranie z wizyty swojej pociechy.

Paulina Smaszcz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Smaszcz od kilku tygodni decyduje się na publiczne komentowanie nowego związku byłego męża, a także bardzo chętnie opowiada o swoim małżeństwie z Maciejem Kurzajewskim. Kobieta spotkała się z dość negatywnym odbiorem w związku z jej wypowiedziami, co na pewno nie jest dla niej łatwym przeżyciem.

Syn Kurzajewskiego przyleciał do Smaszcz. Pocieszał matkę

Smaszcz i Kurzajewski mają dwóch synów - 16-letniego Juliana oraz 25-letniego Franciszka, który wyfrunął z rodzinnego gniazda. Chłopak w 2021 roku wziął ślub i przeniósł się do Włoch.

Syn Smaszcz i Kurzajewskiego nie zapomina jednak o rodzicach. Jak widać, zauważył, że jego mama potrzebuje w ostatnim czasie wsparcia i przyleciał do rodzicielki.

Smaszcz śmieje się do rozpuku w towarzystwie syna

Dziennikarka nie omieszkała podzielić się wizytą Franciszka w mediach społecznościowych. Umieściła na Instagramie zabawne wideo z synem w roli głównej.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Chłopak, żeby rozbawić matkę, założył urocze kapcie w kształcie mopsów. - No i Franio tu jest i ma Wandę, tu ma Bakiego. Powiedz Baki: Dzień dobry - śmiała się w głos Smaszcz, wskazując na pantofle syna.

Paulina Smaszcz instagram
fot.

Paulina Smaszcz instagram

loader