Obserwuj w Google News

Syn Johna Amosa aresztowany. Znamy powód jego zatrzymania

2 min. czytania
19.07.2023 14:55
Zareaguj Reakcja

K.C, syn Johna Amosa, aktora znanego m.in. ze „Szklanej pułapki 2” i „Księcia w Nowym Jorku”, został aresztowany. Powodem policyjnej interwencji były niepokojące treści, które wysyłał w formie wiadomości tekstowych. Córka aktora miała bać się o własne życie.

Syn Johna Amosa aresztowany. Znamy powód jego zatrzymania
fot. AF Archive/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East Ne

Syn Johna Amosa został zatrzymany przez policję po tym, jak wysłał do swojej siostry Shannon serię niepokojących wiadomości – informuje TMZ. Kobieta miała drżeć o własne życie. Brat wysłał jej bowiem nie tylko niepokojące wiadomości tekstowe, ale także zdjęcia broni.

Syn Johna Amosa w rękach policji

Shannon poinformowała policję o niepokojącym zachowaniu swojego brata, gdy otrzymała od niego serię wiadomości – w tym zdjęcia broni oraz nagranie, na którym strzelał z pistoletu. „Będę dzisiaj spał lepiej, starsza siostro” – miał napisać. Dodatkowo kobieta przekazała funkcjonariuszom, że jej brat chwalił się, iż jest związany z organizacją przestępczą.

Shannon powiedziała, że jej brat K.C. cierpi na zaburzenie afektywne dwubiegunowe, które sprawiło, że zaczął podejrzewać, iż wynajęła kogoś, by go skrzywdził. Można przypuszczać, że nie jest to pierwszy raz, gdy kobieta nasłała na swojego brata policję. Jakiś czas temu K.C. opublikował na TikToku post, w którym napisał: „Wyobraźcie sobie nasyłanie policji na swojego własnego brata 24 razy w ciągu 15 lat i ani jednego aresztowania”.

Redakcja poleca

John Amos padł ofiarą przemocy? Jego córka uruchomiła zbiórkę

John Amos ma 83 lata i zdaniem jego córki padł ofiarą przemocy ze strony „opiekuna”. Pewien czas temu Shannon poinformowała, że dom gwiazdora został splądrowany. Ojciec miał zadzwonić do niej ze szpitala – podaje dalej TMZ. Podobno zdołała z nim porozmawiać zaledwie przez chwilę, zanim jego ból stał się nie do zniesienia.

Shannon zdecydowała się na uruchomienie zbiórki funduszy, które miały wesprzeć jej poszkodowanego ojca. Ostatecznie uzbierano około 500 tysięcy dolarów. Problem w tym, że sam Amos stwierdził, że cała historia została przez nią zmyślona… Aktor przekazał TMZ, że doniesienia o przemocy, której miał paść ofiarą, są kłamstwem. Amos trafił do szpitala wskutek innych problemów, które zostały szybko rozwiązane. Ostatecznie nie przyjął pieniędzy, które uzbierano na utworzonej przez jego córkę zbiórce.

wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com