,

Syn Flo Ridy wypadł z okna. 6-latek walczy o życie w szpitalu

31.03.2023 13:05

Raper Flo Rida potwierdził druzgocącą wiadomość. Jego 6-letni syn wypadł z okna apartamentu znajdującego się na piątym piętrze. Chłopca przewieziono do szpitala w stanie krytycznym. Trwa walka o jego życia. 

Flo Rida
fot. Polaris/East News

Amerykański raper Flo Rida, znany z takich hitów jak "I Cry", "Whistle" czy "Good Feeling", przeżywa rodzinną tragedię. 6-letni syn muzyka Zohar Dillard wypadł z okna apartamentu na piątym piętrze. Przeżył upadek, lecz jego stan był krytyczny. Chłopiec obecnie walczy o życie na oddziale intensywnej terapii. 

6-letni syn Flo Ridy przeżył upadek z piątego piętra 

Do zdarzenia doszło 4 marca, lecz dopiero teraz Flo Rida odezwał się do fanów, by podziękować im za wsparcie.

Z 6-letnim Zoharem wciąż nie jest dobrze. Dziecko doznało licznych złamań, ma uszkodzoną wątrobę i zapadnięte płuca. 

Nad chłopcem czuwa była partnerka Flo Ridy Alexis Adams. W rozmowie z "Daily Mail" kobieta obwiniła za wypadek zarządcę budynku, który zaniedbał wymianę wadliwych okien. Jej zdaniem nie miały one odpowiednich zabezpieczeń.

Adams zamierza pozwać właściciela apartamentowca, firmę montującą i producenta okien. Pieniądze z odszkodowania chce przeznaczyć na leczenie dziecka. 

Doda pokazała tatę po udarze. Poruszające zdjęcie na Instagramie [FOTO]

Flo Rida podziękował za wsparcie po wypadku syna 

Gdy dramat Zohara Dillarda nagłośniono w mediach, Flo Rida postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Raper zamieścił wpis, w którym podziękował wszystkim za modlitwę i wsparcie. 

Dziękuję wszystkim, którzy modlili się za mojego synka. Jest otoczony najlepszą opieką i cudem przeżył upadek. Wciąż prosimy o modlitwę za przynoszącą efekty rehabilitację - napisał. 

W 2018 r. media informowały, że Flo Rida nie chciał przyznać się do ojcostwa Zohara. Ostatecznie uznał chłopca, lecz nie wychowuje go z Alexis Adams.

florida2
fot. Instagram:@official_flo

Logo radiozet Dzieje się