Obserwuj w Google News

Sylwia Nowak jest w ciąży. Pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie

2 min. czytania
17.02.2023 13:02
Zareaguj Reakcja

Sylwia Nowak podzieliła się z internautami radosną nowiną. Aktorka opublikowała na Instagramie efekt ciążowej sesji zdjęciowej. Rozczulający wpis gwiazdy chwyta za serce.

Sylwia Nowak jest w ciąży. Pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie
fot. VIPHOTO/East News

Sylwia Nowak nie posiada się z radości. Po kilku latach starań o dziecko, w końcu zostanie mamą. Gwiazda opublikowała na Instagramie wpis, w którym podzieliła się z fanami tą niezwykle ważną informacją.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Sylwia Nowak długo starała się o dziecko

Sylwia Nowak od zawsze marzyła o macierzyństwie. Niestety na drodze do spełnienia tych marzeń stanęły jej problemy zdrowotne. Celebrytka przez trzy lata starała się o dziecko. Choć nie traciła nadziei, miewała gorsze momenty.

Przelałam mnóstwo łez, ciesząc się z każdej owulacji - napisala jakiś czas temu w sieci.

Aktorka i jej partner nie poddawali się w staraniach. I w końcu im się udało. O tym, że spodziewają się dziecka, Nowak poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz także: Dramat gwiazdy "Barw szczęścia". Ze łzami w oczach apeluje: "Nie pytajcie, proszę" 

Sylwia Nowak jest w ciąży. Pokazała brzuszek na Instagramie

Sylwia Nowak przez pewien czas trzymała informację o swojej ciąży w tajemnicy. Prawdę ujawniła dopiero teraz. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym eksponuje swój brzuszek. Wykorzystała tę okazję także do promocji swojej najnowszej piosenki pod tytułem "Szczęście".

Utwór ten zaczęłam pisać 2 lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja… wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam „na półkę”. Wróciłam do niego teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy 3 lata – w końcu się realizuje - napisała.
Sylwia Nowak jest w ciąży
fot. Screen/Instagram: @sylvianovak_

Przyszła mama nie potrafi ukryć swojej radości. Chcąc upamiętnić ten niezwykle istotny dla niej czas, namówiła swojego ukochanego na wzięcie udziału w rozczulającej ciążowej sesji zdjęciowej. Jej efektami podzieliła się na insta stories.

Sylwia Nowak jest w ciąży. Pchwaliła się brzuszkiem
fot. Screen/Instagram: @sylvianovak_

Fanom nie pozostaje zatem nic innego niż trzymanie kciuków za przyszłych rodziców.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @sylwianovak_