Obserwuj w Google News

Sylwia Bomba zaliczyła wpadkę. Pierś wypadła jej z sukienki

2 min. czytania
28.06.2023 15:39
Zareaguj Reakcja

Sylwia Bomba pochwaliła się w sieci filmikiem motywacyjnym dla kobiet, w którym namawia do walki o swoje szczęście. Dotarliśmy do zdjęć prezentujących kulisy tej sesji. Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” przez swoją fikuśną sukienkę zaliczyła sporą wpadkę.

Sylwia Bomba zaliczyła wpadkę
fot. Exclusive - RadioZET.pl

Od kiedy Sylwia Bomba pojawiła się w „ Gogglebox. Przed telewizorem” minęło już blisko dziesięć lat. W tym czasie z nikomu nieznanej bizneswoman stała się celebrytką, a w mediach społecznościowych obserwuje ją już ponad 850 tysięcy osób. Grono to cały czas się poszerza. Bomba, mimo wielu trudnych przeżyć, zaraża optymizmem, a metamorfoza sylwetki, którą przeszła kilka lat temu na oczach fanów, jest inspiracją dla wielu kobiet. Influencerka stara się jednak motywować panie także w inny sposób i od jakiegoś czasu prezentuje w sieci wspierające materiały. Jeden z nich opublikowała ostatnio. Jak się okazuje, podczas jego realizacji nie obeszło się bez wpadek. Jedną z nich uwiecznili paparazzi.

Wpadka Sywlii Bomby. Sukienka odsłoniła jej pierś

Dwa dni temu na Instagramie Sywlii Bomby pojawił się wymowny wpis, w którym gwiazda zachęca kobiety, by walczyły o siebie i swoje szczęście. Nie zabrakło wymownego wideo z samą celebrytką w roli głównej. Bomba pojawia się tam ubrana w czarną kreację, oczywiście w szpilkach. Niesie ze sobą czerwony dywan, który za chwilę sama przed sobą rozwija, by móc poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

- Nigdy nie zapominaj walczyć o siebie i o swoje szczęście nawet jeśli dla innych jest to niezrozumiałe. A Wy jakie macie motta, którymi kierujecie się w życiu? – pyta Sylwia Bomba przy filmiku.

Redakcja poleca

Materiał ten w symboliczny sposób pokazuje, jak kobieta może sprawić, by po prostu poczuć się szczęśliwą i zadbać o siebie. Jeśli nikt przed tobą nie rozwija czerwonych dywanów, możesz sobie je rozwijać sama – taki morał wynika z tego materiału. W pełni się z tym zgadzamy.

Okazuje się, że podczas realizacji materiału paparazzi przyłapali Sylwię Bombę na małej wpadce. Z sukienki wypadła jej pierś. Na szczęście tego w wideo na Instagramie już widać nie było.

Sylwia bomba zaliczyła wpadkę
fot. Exclusive - RadioZET.pl
Wpadka Sylwii Bomby
fot. Exclusive - RadioZET.pl
Wpadka Sylwii Bomby
fot. Exclusive - RadioZET.pl
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl