Obserwuj w Google News

Sylwester Polsatu: Doda miała jeden warunek. Nietypowy zapis w umowie gwiazdy

2 min. czytania
30.12.2022 08:47

Doda zdradziła szczegóły jej występów na „Sylwestrowej Mocy Przebojów”. Opowiedziała też o pewnym zapisie w kontrakcie, bez którego mogłaby się nie zgodzić wystąpić podczas Sylwestra Polsatu.

sylwester-polsatu-doda-miała-jeden-warunek-nietypowy-zapis-w-umowie
fot. Foto Olimpik/East News

Doda będzie jedną z gwiazd „ Sylwestrowej Mocy Przebojów” Polsatu. Początkowo plotkowano, że piosenkarka za swój spektakularny występ ma otrzymać okrągłe 100 tysięcy złotych. Rabczewska zdementowała te informacje i zdradziła, co zaśpiewa podczas imprezy. Gwiazda udzieliła też wywiadu, w którym wyjawiła, że podpisując umowę z Polsatem, miała jeden warunek. W jej kontrakcie pojawił się nietypowy zapis.

Redakcja poleca

Doda o umowie z Polsatem oraz występie z Cleo i Marylą Rodowicz

Niedawno Rabczewska pochwaliła się jedną z kreacji, w której wystąpi podczas sylwestra w Chorzowie. W rozmowie z Pomponikiem piosenkarka zapewniła, że ponownie zaskoczy widzów.

- Mamy bardzo dużo fajnych kostiumów. Mamy niesamowitą niespodziankę, której z przyczyn oczywistych zdradzić nie mogę. Każdy strój będzie inny, każde wejście będzie inne. Będzie kuso, będzie seksownie, będzie świecąco, będzie spektakularnie - mówiła rozemocjonowana wokalistka.

Reporterowi portalu udało się podejrzeć fragment jednego z kostiumów, który ma przypominać przylegający do ciała, bogato zdobiony gorset. Dziennikarz zapytał też Dodę, czy gwiazdy prowadzą między sobą cichą wojnę na najlepszą stylizację. Wokalistka zapewniła, że podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” artyści stawiają na dobrą zabawę, a nie rywalizację.

- Mówisz o Cleo i Merlo? No co ty! Mamy takie same stroje i takie same fryzury - odpowiedziała.

Zobacz także: Drama przed Sylwestrem TVP. Górniak nie chce spać w tym samym hotelu co Steczkowska

W dalszej części rozmowy Doda zdradziła, kiedy pojawi się na scenie. Gwiazda wystąpi aż trzykrotnie. Po raz pierwszy zobaczymy ją na samym początku koncertu - już o godzinie 20:00, następnie o 20:37, a później dopiero o 23:30. Piosenkarka w umowie z Polsatem zastrzegła sobie, że jej ostatni występ musi mieć miejsce jeszcze przed północą.

- Mam w kontrakcie zapisane, że muszę skończyć o 23:30, bo chciałabym cieszyć się z Nowego Roku i po swojej pracy jak człowiek nie stresować się moim wejściem, sceną, tylko po prostu odliczać i już się wyluzować - wyjaśniła Doda.

Zapoznajcie się z pełną listą artystów, którzy wystąpią podczas Sylwestra Polsatu. Impreza wystartuje 31 grudnia o 20:00 i będzie można ją oglądać na antenie Polsatu, Polsatu 2, w Polsat News oraz na platformie Polsat Go.

Oglądaj