Obserwuj w Google News

Doda publicznie całuje się z partnerem. Sylwestrowa noc była gorąca!

2 min. czytania
01.01.2023 16:08
Zareaguj Reakcja

Co za noc! Nie dość, że Doda dała z siebie wszystko na scenie, to za kulisami działy się naprawdę wyjątkowe sceny. Po koncercie Dariusz Pachut wziął piosenkarkę w ramiona i obdarował gorącym pocałunkiem. Całość uwieczniła kamera.

Doda publicznie całuje się z partnerem. Sylwestrowa noc była gorąca!
fot. VIPHOTO/East News

Doda była jedną z gwiazd sylwestrowej nocy. Na scenie w Chorzowie wystąpiła w wyjątkowym trio, śpiewając razem z Cleo i Marylą Rodowicz. Międzypokoleniowe połączenie okazało się strzałem w dziesiątkę. Tłumy widzów w Parku Śląskim i tych, którzy 31 grudnia zasiedli przed telewizorami, bawiły się przy takich hitach jak "Małgośka" i "Sing sing", śpiewanych przez trzy największe gwiazdy polskiej muzyki.

Redakcja poleca

Dariusz Pachut wspierał Dodę podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022

Jedni słuchali koncertu spod sceny, inni z foteli, a jeszcze inni bawili się za kulisami. Choć sylwestrowa noc Dody przepełniona była zobowiązaniami zawodowymi, partner nie odstąpił jej na krok. Kiedy ona zabawiała publiczność, on kibicował jej zza kulis.

Doda znana jest z tego, że przepada za ekstrawaganckimi stylizacjami, więc tym razem Pachut także stanął na wysokości zadania. Ukochany piosenkarki zrzucił z siebie luźne, sportowe ubrania i na tę specjalną okoliczność założył gustowny, klasyczny garnitur. Co prawda jego sylwestrowa kreacja nie była krzykliwa, ale trzeba przyznać, że naprawdę robiła wrażenie.

Redakcja poleca

Doda i Dariusz Pachut całowali się po koncercie

Czymże byłaby sylwestrowa noc bez noworocznego całusa? Doda i Dariusz Pachut zadbali o to, by 2023 rok zacząć w wielkim stylu. Po koncercie piosenkarka rzuciła się w ramiona ukochanego, który obdarował ja gorącym buziakiem. Chwilę czułości między zakochanymi uwieczniono na krótkim nagraniu, które następnie pojawiło się na insta story piosenkarki.

Pocałunek szczęśliwie zakochanej pary to jedno, a strój, który w trakcie nagrania miała na sobie Doda, to drugie. Piosenkarka rzuciła się w ramiona Pachuta, mając na sobie skąpą, błyszczącą sukienkę, dopełnioną... welonem. Niektórzy fani mogliby pomyśleć, że jest to subtelny znak, że w nadchodzącym roku w życiu piosenkarki nadejdą poważne zmiany. Doda niechętnie opowiada o swoich prywatnych planach, zwłaszcza tych, które dotyczą jej życia uczuciowego. Welon należy więc uznać za element stroju, niepowiązany z uczuciem łączącym ją z Pachutem.

doda całuje się z partnerem w sylwestrową noc
fot. Screen/Instagram: @dodaqueen

"Jaki sylwester, taki cały rok" — jeżeli ten noworoczny przesąd mówi prawdę, to Dodę i Pachuta czekają wyjątkowe, przepełnione miłością miesiące.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @dodaqueen