Zamknij

Streamerka namawiała do zabicia swojej córki. „Poderżnij jej gardło!”

31.12.2022 10:23

Elżbieta G., patoyoutuberka z Krakowa wkrótce usłyszy zarzut znęcania się nad dzieckiem. 52-latka w trakcie internetowych transmisji wielokrotnie poniżała 11-latkę, a czara goryczy przelała się w momencie, gdy podżegała do zabicia swojej córki, podając w mediach adres szkoły nastolatki. „Przyjedź, poderżnij jej gardło!” – można usłyszeć na szokującym nagraniu.

Elżbieta G.
fot. Screen Youtube/elagawin

Krakowska patocelebrytka, 52-letnia Elżbieta G. od wielu lat publikuje w mediach społecznościowych kontrowersyjne materiały, a od pewnego czasu prowadzi transmisje na żywo w serwisie YouTube, gdzie w oparach alkoholu opowiada widzom o intymnych szczegółach ze swojego życia. Nie stroni również od pokazywania roznegliżowanych zdjęć i relacji z romantycznych spotkań z nadużywającym trunków ukochanym.

Zobacz także: Patoyoutuber „Kamerzysta” skazany. Pobił 66-latka, mężczyzna zmarł

Elżbieta G. stanie przed sądem? Znęcała się nad 11-letnią córką

„Celebrytka” wielokrotnie wspominała, że na drodze do wielkiej sławy w sieci stoi jej 11-córeczka, przez którą nie może swobodnie „tańczyć i zachowywać się jak dzi*ka”. Obecność dziecka nie przeszkadzała jednak kobiecie w całonocnych live-ach, podczas których obnażała się i piła alkohol, opowiadając o swoich miłosnych podbojach i miłości do partii politycznej PiS.

Kobieta często podkreślała, że najchętniej pozbyłaby się swojej pociechy i już od miesięcy planowała życie bez zawadzającej jej dziewczynki.

A może ja wcale nie chcę tego dziecka? Niech przyjeżdżają i ją zabierają do domu dziecka. Ja jej nie kocham

– mówiła w trakcie rozmowy z widzami.

Marzenie „gwiazdy” ziściło się w momencie, gdy sieć obiegła jej rozmowa z jednym z internetowych twórców, którego namawiała do zabicia swojej córki.

Przyjedź jutro, chcesz mój adres? Przyjedź, moja córeczka chodzi na ósmą do szkoły, przyjedź i poderżnij jej gardło (...) Podać ci adres szkoły? Poderżnij jej gardło!

– krzyczała Elżbieta G., podając dokładną lokalizację szkoły, do której uczęszcza jej pociecha.

Przezorny youtuber o zajściu poinformował służby, które umieściły dziecko w placówce opiekuńczej, „troskliwa matka” spędziła dwie doby w areszcie, a sprawą zajęły się odpowiednie instytucje.

Po zbadaniu nadesłanych zapisów audycji i patostreamów z udziałem Elżbiety G. doszliśmy do przekonania, że osoba ta znęca się nad swoją 11-letnią córką. Elżbieta G. zaniedbywała dziecko, znieważała je publicznie i obrażała. Dysponujemy nagraniami, na których matka publicznie wykrzykiwała, że nie kocha własnej córki i oferowała ją obcym mężczyznom

 – można przeczytać na facebookowej stronie Biura Obrony Praw Dziecka.

O dalszych losach Elżbiety G. zadecyduje sąd, jednak obecnie kobieta wciąż jest aktywna w Internecie, prowadząc zakrapiane alkoholem transmisje.

loader