,

Stramowski pokazał zdjęcie sprzed lat. "Chłopiec z plakatu" [FOTO]

21.03.2023 22:43

Piotr Stramowski pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z młodości. „Znalazłem to zdjęcie sprzed 20 lat i przypomniałem sobie, jak fajnie i beztrosko było być nastolatkiem” – napisał pod fotografią, a w sekcji komentarzy zawrzało. "Ideał od młodych lat" – zachwycają się internauci.

Piotr Stramowski
fot. Screen Instagram/piotrstramowski_official

Piotr Stramowski popularność zdobył dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Aktora mogliśmy podziwiać w popularnych produkcjach takich jak „Botoks”, „Kobiety mafii” czy „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Ostatnio o celebrycie głośno jest z powodu rozstania z Katarzyną Warnke – lubiana para zaskoczyła fanów decyzją o rozwodzie. Gwiazdor ma już nową partnerkę, a po ostatnim instagramowym poście grono jego wielbicielek stanowczo urosło!

Zobacz także: Katarzyna Warnke przerobiła tatuaż po Stramowskim. Aktor poczuł się dotknięty?

Piotr Stramowski zmienił image i partnerkę. Wygląda młodziej?

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke po sześciu latach małżeństwa zdecydowali się na rozstanie. 2 października 2022 roku para wydała oświadczenie w mediach społecznościowych, informując, że wspólnie doszli do wniosku, że muszą ułożyć sobie życie na nowo. Aktor szybko pokazał się w towarzystwie nowej wybranki – zakochani wybrali się razem na premierę filmu „Pokusa”, w którym Stramowski wcielił się w rolę Maksa.

Celebryta pokazał się też w nowej odsłonie – rozpoczął nowy rok od sporej metamorfozy. Aktor kojarzony z długimi włosami pozbył się dotychczasowej fryzury na rzecz krótkiego cięcia.

Zdecydowanie lepiej tak. Zmiany zaczynają się od głowy... Dosłownie i w przenośni

 – nie kryli zachwytu instagramowi obserwatorzy.

Niedawno mieli również okazję do zobaczenia, jak ich idol wyglądał 20 lat temu.

Piotr Stramowski pochwalił się zdjęciem z młodości. „Ideał od młodych lat"

Piotr Stramowski postanowił podzielić się z fanami znaleziskiem z rodzinnego archiwum – fotografia z nastoletnich czasów udowadnia, że aktor już w młodości miał zadatki na gwiazdę filmową.

Miłego dnia kochani i uśmiechajcie się, ile wlezie! Nawet jeżeli wydaje się wam, że nie ma ku temu powodu. Oczywiście jest ich nieskończona ilość, tylko czasami tego nie widzimy. Ja na przykład znalazłem to zdjęcie sprzed 20 lat i przypomniałem sobie, jak fajnie i beztrosko było być nastolatkiem. No i mordka się cieszy

 – napisał celebryta na Instagramie, a pod postem natychmiast pojawiło się morze komentarzy.

Widzę, że od zawsze byłeś ciachem
Chłopiec z plakatu, ideał od młodych lat

– komplementowali gwiazdora internauci.

A Wam jak podoba się Piotr Stramowski sprzed lat?

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się