,

Stępień chce wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Wytypowała partnera!

30.03.2023 18:58

Magdalena Stępień niedawno deklarowała, że chciałaby wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Celebrytka w najnowszym wywiadzie wyjawiła, z kim chciałaby stworzyć taneczny duet. „Brunet i brunetka to dobra para” – powiedziała i podała konkretne nazwisko.

Magdalena Stępień
fot. Pawel Wodzynski/East News

Magdalena Stępień niedawno wróciła do show-biznesu po tym, jak odsunęła się w cień po śmierci synka Oliwierka, który przegrał walkę z rzadkim nowotworem wątroby. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka chętnie pozuje na ściankach i udziela licznych wywiadów. W jednym z nich oznajmiła, że chętnie wzięłaby udział w „Tańcu z gwiazdami”. Okazuje się, że wybrała już partnera, z którym chciałaby popisać się na parkiecie.

Zobacz także: Stępień o nowej żonie Rzeźniczaka: „Każdy zostanie rozliczony”

Magdalena Stępień przeszła przez prawdziwe piekło. Jakub Rzeźniczak się nie popisał

Magdalena Stępień ma za sobą trudne chwile – gwiazda „Top model” została zdradzona przez Jakuba Rzeźniczaka gdy spodziewała się ich wspólnego dziecka.

Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej

– mówiła celebrytka w rozmowie z „Plotkiem”.

Kolejnym ciosem była choroba synka Magdy, Oliwiera. Choć dzielna mama długo walczyła o jego zdrowie, malec odszedł w wyniku nowotworu. Gdy pogrążona w żałobie Stępień odcięła się na jakiś czas od świata show-biznesu, jej były ukochany chwalił się w mediach społecznościowych nową ukochaną, Pauliną Nowicką.

Ich radosne relacje z kolejnych podróży i ślubu w Miami spotkały się z ostrą krytyką internautów, a mama Oliwierka w dość oszczędnych słowach komentowała kolejne poczynania kochliwego piłkarza Wisły Płock.

Nie mamy kontaktu. Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chcę być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam

 – powiedziała stanowczo w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Magdalena Stępień chce wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Wybrała już partnera

Życie Magdaleny Stępień zaczyna nabierać kolorów – celebrytka jakiś czas temu wróciła na ścianki i chętnie udziela kolejnych wywiadów.  Jak wyznała, stanowi to dla niej formę terapii.

To jest pewnego rodzaju lekarstwo dla mnie, aby jakoś żyć i funkcjonować, żeby pchać to wszystko do przodu. Wszyscy, wiadomo, oceniają, ale dzięki temu, że jestem wśród ludzi, jakoś funkcjonuję. Więc to jest pewnego rodzaju terapia, wsparcie ludzi, których mam w Warszawie

 – tłumaczyła w wywiadzie dla „Pudelka”.

Stępień niedawno pochwaliła się też, że jej serce ponownie mocniej zabiło – na Instagramie gwiazdy pojawiły się relacje z romantycznej randki w Dubaju. Modelka zapytana o związek powiedziała, że nie zamierza tym razem chwalić się całemu światu swoim ukochanym. Ma jednak poważne plany.

Teraz z pomocą mojego anioła w niebie, będę miała już same szczęśliwe chwile (...). Bardzo chciałabym mieć jeszcze dzieci i wierzę, że jeszcze będę je miała

– wyznała reporterce „Jastrząb Post”.

Celebrytka często spotyka się z komentarzami, w których internauci sugerują, że „jeszcze tylko w „Tańcu z gwiazdami jej brakuje”. Zapytana przez reporterów Pudelka, czy chciałaby wziąć udział w popularnym show Polsatu, odpowiedziała twierdząco.

Chciałabym, bo to odzwierciedliłoby to, co przeżyłam w życiu. Mogłoby dać dużo siły inny ludziom

– oznajmiła Magdalena Stępień.

Okazuje się, że modelka ma już upatrzonego partnera, z którym chciałaby zatańczyć w programie.

Mam takiego jednego ulubieńca. Zawsze podziwiałam Maseraka. Jeśli to słyszy, to dobrze. Ale pewnie produkcja zrobi mi na złość i jakbym rzeczywiście wzięła udział, to dali by mi kogoś innego. Oczywiście żartuję. Ale mówi się, że brunet i brunetka to dobra para

 – mówiła z entuzjazmem w ostatniej rozmowie z „Jastrząb Post”.

 Chcielibyście zobaczyć Magdalenę Stępień w „Tańcu z gwiazdami”?

RadioZet.pl/”Plotek”/”Pudelek”/”Jastrząb Post”

loader
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News

Logo radiozet Dzieje się