Obserwuj w Google News

Sprośny skandal z udziałem Kate i Williama. Szok, gdzie powędrowała jej ręka

1 min. czytania
20.02.2023 13:09
Zareaguj Reakcja

Dla Kate i Williama publiczne wystąpienia i show-bizowe imprezy to nie pierwszyzna. Książęca para w świetle fleszy czuje się wyjątkowo swobodnie. Na tyle, że pozwoliła sobie niedawno na publiczne sprośności. Szok, gdzie powędrowała ręka Kate.

Sprośny skandal z udziałem Kate i Williama. Szok, gdzie powędrowała jej ręka
fot. Shutterstock/Shaun Jeffers, TikTok:@bustle

Od pewnego czasu w rodzinie królewskiej panuje podział na osoby, które są zapraszane na eventy i te, które zaproszeń nie dostają. Nietrudno się domyślić, że ci, którzy ostatnimi czasy zostają w domu, są Meghan i Harry. Skazani na ostracyzm royalsi nie są zapraszani na imprezy ze względu na ich problemy wizerunkowe.

Zobacz także: Król Karol nie pamięta Harry'ego? Zaskakująca reakcja monarchy

Kate i William zaskoczyli zachowaniem na gali BAFTA

Książę William jest prezesem British Academy of Film and Television Arts i nie mogło go zabraknąć na uroczystej gali BAFTA, która odbyła się 19 lutego. Syn króla pokazał się na czerwonym dywanie ze swoją małżonką, Kate. Nie obyło się bez małej wpadki.

Najwyraźniej Kate i William nauczyli się już funkcjonować w obecności mediów. Radzą sobie z tym na tyle dobrze, że w blasku fleszy pozwalają sobie na pełną swobodę. Podczas gali BAFTA Kate ośmieliła się wykonać sprośny gest, który zwrócił uwagę tabloidów i serwisów plotkarskich. Księżna klepnęła swojego męża w pośladek. Nagranie, na którym uwieczniono ten gest, podbija sieć.

W internecie zawrzało. Użytkownicy mediów społecznościowych komentowali zachowanie Kate.

"Był niegrzeczny" — napisał na TikToku jeden z internautów.

"Musiał upomnieć ją po tym klapsie" — śmiał się drugi.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/TikTok: @bustle