Obserwuj w Google News

Spięcie w "Dzień dobry TVN". Gość dogryzł roztrzepanej Ohme

2 min. czytania
27.01.2023 18:17
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Ohme została przywołana do porządku przez kucharza Andrzeja Polana w kąciku kulinarnym "Dzień dobry TVN".  Restauratorowi nie spodobało się zachowaniem prezenterki, która nie potrafiła skoncentrować się na rozmowie. Posypały się uszczypliwości. 

Małgorzata Ohme i Andrzej Polan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS, Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News

W piątek Małgorzata Ohme jak zwykle poprowadziła "Dzień dobry TVN" z Filipem Chajzerem. W kąciku kulinarnym szefował znany restaurator Andrzej Polan, który podzielił się paroma przepisami z "kuchni babuni". Prezenterzy przyglądali się, jak powstają domowe przysmaki, m.in. "ciapkapusta", zupa jarzynowa czy grzanki z ziemniakami, lecz nagle w czasie rozmowy doszło do niemiłej przepychanki słownej między Andrzejem Polanem a Małgorzatą Ohme. Prezenterka zachowała się nieelegancko wobec kucharza i została za to delikatnie zganiona. 

Redakcja poleca

Dzień dobry TVN: Andrzej Polan dociął Małgorzacie Ohme 

Towarzyszka Filipa Chajzera miała problemy z koncentracją. Okazało się, że nieuważnie słuchała tego, co mówi zaproszony kucharz i gdy przyszło do rozmowy, zbytnio się nie popisała. 

Ja nie wierzę, że ci tak babcia robiła. Serio, babcia ci robiła takie grzanki? - dopytywała nieco złośliwie Ohme. 

Andrzej Polan przypomniał, że już to wyjaśnił w poprzednim wejściu. 

Ja powtarzałem Małgosiu. Nie słuchałaś, nieuważna byłaś podczas pierwszej kuchni - chłodno zwrócił uwagę prezenterce, ale ta próbowała usprawiedliwić się, że jej przy tym nie było.  

Kolejny zgrzyt nastąpił, gdy Andrzej Polan poinformował, jak nastawia kuchenkę. Gwiazda śniadaniówki jednak znowu się zamotała. 

- Na ile minut? Co? Na 15, na 10? - próbowała ustalić Ohme, na co Polan wyjaśnił, że mówi o przyciskach na płycie indukcyjnej.

Na szczęście udało się nieco rozładować napiętą atmosferę i do kolejnych popisów roztargnienia Małgorzaty Ohme nie doszło. Być może zachowanie prezenterki wynikało ze zbytniego rozprężenia na planie "Dzień dobry TVN", wywołanego zachowaniem naczelnego wesołka programu, Filipa Chajzera. Prezenterowi z kolei zebrało się w sieci za wygłupy w czasie występu muzycznego gościa. 

Z Chajzerem coraz gorzej? Ludzie porażeni jego wygłupami na planie. "To aż razi" [WIDEO]