Zamknij

Sonia Bohosiewicz się rozwiodła? Smutne doniesienia o aktorce i jej mężu

06.12.2022 18:46

Sonia Bohosiewicz jest już po rozwodzie z Pawłem Majewskim? Tak twierdzi jeden z magazynów. Według najnowszych doniesień aktorka miała formalnie zakończyć małżeństwo już kilka miesięcy temu, lecz nie chce o tym mówić publicznie. 

Sonia Bohosiewicz
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Sonia Bohosiewicz w 2008 roku wzięła ślub z Pawłem Majewskim, synem reżysera Janusza Majewskiego i artystki Zofii Nasierowskiej. Wkrótce para doczekała się syna Teodora, a w 2012 roku powitała na świecie drugie dziecko - synka Leonarda.

Od pewnego czasu w sieci huczy od doniesień, że małżeństwo Soni Bohosiewicz nie przetrwało. Według portali plotkarskich aktorka miała rozejść się z Pawłem Majewskim, a dowodem na to miała być samotna podróż gwiazdy do Korei oraz brak męża na jej zdjęciach w social mediach. Jeden z tygodników twierdzi, że spekulacje o rozstaniu Bohosiewicz i Majewskiego są prawdziwe i donosi, że w czerwcu tego roku para miała uzyskać rozwód

Sonia Bohosiewicz rozwiodła się z Pawłem Majewskim? 

O tym, że Sonia Bohosiewicz jest już wolna, dowiedział się w sądzie "Dobry Tydzień". 

"Sprawa o rozwód Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego jest zakończona. Wyrok zapadł w czerwcu 2022 roku" - cytuje słowa pracownika Sądu Okręgowego w Warszawie magazyn. 

46-letnia aktorka na razie milczy na temat doniesień o rozwodzie. Z ojcem Teodora i Leonarda była związana przez 14 lat, lecz nigdy nie afiszowała się ze swoim związkiem.

Przedtem Sonia Bohosiewicz związana była z kabareciarza Rafałem Kmitą. Pawła Majewskiego poznała w 2007 roku, gdy grała w reżyserowanym przez jego ojca spektaklu "Pozory mylą". Miał on wówczas żonę. Ślub aktorki i biznesmena odbył się w rodzinnej posiadłości Majewskich na Mazurach. Dzisiaj ich małżeństwo ma być już historią. 

Magda Stępień wyznała, dlaczego Rzeźniczak zostawił ją w ciąży. "To był cios prosto w serce"

loader