,

Sobota bez "Dzień dobry TVN". Wszystko przez pogodę

31.03.2023 22:56

Złe wieści dla miłośników programu „Dzień dobry TVN”. Ogłoszono, że sobotnie wydanie popularnej śniadaniówki nie dojdzie skutku. Stacja wyjaśniła powody takiego stanu rzeczy oraz podała datę kolejnego odcinka.

"Dzień dobry TVN"
fot. Jan BIELECKI/East News

Program „Dzień dobry TVN” gości na ekranach widzów od 2005 roku. Popularna śniadaniówka emitowana jest codziennie od godziny 8:00. Obecnie w roli prowadzących występują duety gwiazd: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop z Dorotą Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Małgorzata Rozenek z Krzysztofem Skórzyńskim.

Zobacz także: Anna Kalczyńska z "Dzień dobry TVN" zatrzymana przez policję. Wepchała się "na chama"

„Dzień dobry TVN”. Sobotni odcinek programu odwołany. Stacja ma ważny powód

Program „Dzień dobry TVN” miał 1 kwietnia 2023 roku odbyć się pół godziny wcześniej ze względu na odbywający się obecnie Konkurs Skoków Narciarskich w Planicy. Piątkowe zmagania skoczków zostały jednak przesunięte na następny dzień, w związku z czym stacja nie wyemituje zaplanowanego odcinka lubianej śniadaniówki.

Dziś pogoda pokrzyżowała plany skoczkom i zawody zostały przeniesione na jutro. Trzymajmy kciuki za naszych

– można przeczytać na instagramowym koncie programu.

Co dalej z „Dzień dobry TVN”? Stacja tłumaczy

Na stronie internetowej stacji opublikowano dalsze wyjaśnienia – fani produkcji nie mają powodów do obaw – już w niedzielę wróci ona na ekrany telewizorów.

- „Dzień dobry TVN” powróci na antenę stacji TVN już w niedzielę 2 kwietnia. Program zostanie jednak wyemitowany w innych godzinach. Startujemy o 7.30 i jesteśmy z wami do 9.20. Później razem będziemy kibicować naszym skoczkom – przekazano.

 A Wy lubicie oglądać skoki narciarskie?

loader

Logo radiozet Dzieje się