Obserwuj w Google News

Smutne wyznanie w „Sanatorium miłości”. Tego TVP nie pokazała

2 min. czytania
21.01.2023 12:05
Zareaguj Reakcja

Zbigniew z „Sanatorium miłości” należy do tych bardziej skrytych i skromnych kuracjuszy. Chociaż podoba się kilku uczestniczkom, to jemu samemu zabrakło odwagi, aby jedną z nich zaprosić na randkę. Marta Manowska musiała ratować sytuację. Tego fragmentu programu TVP nie wyemitowała.

Sanatorium miłości
fot. screen Facebook Sanatorium miłości TVP

65-letni Zbigniew z „Sanatorium miłości” stara się znaleźć w programie swoją drugą połówkę. Jego ukochana żona, Lidia, zmarła w 2019 roku – para była razem przez 34 lata. Odnalazł w sobie chęć i gotowość do poukładania życia na nowo. Jak się okazuje, kuracjuszowi spodobała się Asia, ale zabrakło mu odwagi, aby umówić się z nią na randkę. A było tak blisko… Ona również tego chciała.

Zobacz także:  Darek z "Sanatorium miłości" potwierdził związek. To uczestniczka programu?

Sanatorium miłości: smutne wyznanie Zbigniewa

Asia spodobała się kilku mężczyznom z piątej edycji „Sanatorium miłości”. Mało brakowało, a randkowałaby już ze Zbigniewem – jeszcze w pierwszym odcinku seniorzy mieli napisać na kartkach, z kim spotkaliby się w cztery oczy. Asia wpisała właśnie Zbyszka. Jemu z kolei zabrakło odwagi. Kobieta tak go onieśmieliła, czy to jednak jeszcze nie pora na miłość?

- Odwagi też mi brakuje [...]. Asia jest bardzo spokojna, skromna, ciepła… Jak wypisywaliśmy tę pierwszą randkę, to nie wypisałem Asi, bo coś mnie pohamowało. Może przez wzrost, ona jest wyższa, ja niższy… Ona oczekiwała chyba, żebym ją wpisał. Mamy dużo do przegadania. Ona jest trochę z innego świata, ale to nie ma znaczenia. Ma inną duchowość, ja też, ale jest jeden pan Bóg – tłumaczył Zbigniew w rozmowie na osobności z Martą Manowską.

Redakcja poleca

Marta Manowska namawiała Zbigniewa, aby jednak spróbował szczęścia i naprawił „błąd” z pierwszego odcinka. Czy w końcu umówi się z Asią? Oboje na pewno tego bardzo pragną.

- Wpisała mnie, to znaczy, że coś dostrzegła we mnie. Może chce mnie poznać? Może jej się spodobałem? Ja też chcę ją poznać. Zrobimy to – analizował Zbigniew.

Zbyszek, skromny i mało wylewny kuracjusz, pracujący m.in. w zakładach budowlanych w stoczni, spodobał się Bożenie, Anicie i Asi. Czy znajdzie wspólny język z tą ostatnią – przebojową, pełną doświadczeń byłą modelkę? Kolejne odcinki wszystko wyjaśnią.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS