Obserwuj w Google News

Smaszcz zostanie sama na święta? „Wszyscy spotkają się w domu Kasi”

2 min. czytania
18.11.2022 09:34
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz utrzymuje, że ujawniła romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ze względu na dobro jej dzieci. Według medialnych doniesień synowie Kurzajewskiego mają mieć dobry kontakt z nową partnerką ojca. Być może spędzą z nią nawet święta. Co na to Smaszcz?

smaszcz-zostanie-sama-na-swieta
fot. Artur Zawadzki/East News, Screen Instagram (@katarzynacichopek)

Paulina Smaszcz nazwała niedawno byłego partnera „Pinokiem” i zapowiedziała, że nie przestanie ujawniać jego kłamstw, póki nie przeprosi ich synów. Okazuje się, że dzieci byłego małżeństwa mogą wcale nie czekać na słowa skruchy ojca. Plotek miał ustalić, jakie relacje mają synowie Macieja Kurzajewskiego z jego nową partnerką.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek planuje święta z rodziną Macieja Kurzajewskiego

Według doniesień Katarzyna Cichopek zadbała o to, by mimo medialnego konfliktu wypracować dobre relacje z dziećmi Macieja Kurzajewskiego z poprzedniego związku. Wydaje się, że synowie zaakceptowali nową miłość ojca.

Cieszą się, że Maciej jest szczęśliwy z Kasią. Bardzo pozytywnie ją przyjęli i szczerze polubili. Nie widzą się często, ponieważ starszy syn Franciszek rok temu założył własną rodzinę i mieszka z żoną Laurą we Włoszech, a młodszy Julian uczy się obecnie w liceum w Holandii

- miał zdradzić informator portalu.

Na tym jednak nie koniec, bowiem jak miał ustalić Plotek, patchworkowa rodzina może wspólnie spędzić zbliżające się święta.

Są w kontakcie telefonicznym. Możliwe, że wszyscy spotkają się na święta w rodzinnym domu Kasi

- poinformował znajomy gwiazd Telewizji Polskiej.

Katarzyna Cichopek pozostaje także w dobrych stosunkach z obecną partnerką Marcina Hakiela i ma wspólnie z nią planować harmonogram opieki nad Adamem i Helenką. Tymczasem coraz więcej gwiazd zwraca uwagę, że na medialnym konflikcie wywołanym przez Paulinę Smaszcz tracą głównie dzieci, które mogą natrafić w internecie na gorzkie wypowiedzi dziennikarki.