Obserwuj w Google News

Smaszcz publikuje obrzydliwy komentarz o Cichopek: "Liże d*pę Kurskiemu, beznadziejna dziewucha"

2 min. czytania
20.11.2022 10:42
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz opublikowała poniżający komentarz dotyczący Kasi Cichopek. Wylało się tyle jadu, że fani aktorki czekają na reakcję Macieja Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News

Prawdziwa "Moda na sukces" z udziałem Pauliny Smaszcz, Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego trwa. Chociaż dziennikarka deklaruje, że świetnie radzi sobie po rozstaniu z byłym mężem, nie przestaje komentować jego nowego związku i partnerki.

Smaszcz opublikowała obrzydliwy komentarz o Katarzynie Cichopek

Ostatnio Smaszcz oskarżyła Cichopek o odbicie jej męża. Co więcej, zarzuciła aktorce, że "głupiutko zakochana" kibicuje "obrzydliwym zachowaniom" Kurzajewskiego wobec niej i swoich dzieci. Wyraziła również solidarność z porzuconymi żonami. Zauważyła, że to właśnie one są obarczane winą za każdy kryzys i niepowodzenie byłego związku.

Redakcja poleca

Dziennikarka co jakiś czas nawiązuje do wiadomości, które dostaje od swoich obserwatorek. Smaszcz wielokrotnie już dziękowała kobietom, które podobnie jak ona, czują się oszukane i zdradzone przez partnerów.

Smaszcz publikuje komentarz o Cichopek: "Liże du*ę Kurskiemu, beznadziejna dziewucha"

Do gustu przypadła jej jedna z wypowiedzi followerek, która wysłała szczególnie obrzydliwą wiadomość na temat Katarzyny Cichopek. Dziennikarka była nią zachwycona na tyle, że opublikowała komentarz w sieci.

- Wymienił na młodszą, ale na gorszy model, bo pani jest piękna, wysoka, postawna, inteligentna, a Kaśka to kurczak taki. Przyklejony sztuczny uśmiech - śmieje się w każdej sytuacji nie wiadomo z czego. Zasłania uśmiechem swoją głupotę i nikt jej nie darzy sympatią, bo pracuję z klientami i każdy jak ją widzi na okładce, to mówi - nie lubię tej baby. Jeszcze rozbiła rodzinę, gwiazda jednego serialu, bo liże du*ę Kurskiemu, beznadziejna dziewucha. Pani jest z klasą i zasługuje na kogoś super - brzmi cytowany przez portal Pomponik.pl komentarz.

Mocne słowa jak na kogoś, kto człowieka, którego ocenia i jego sytuację życiową, zna wyłącznie ze szklanego ekranu i tabloidów. 

Fani głośno komentowanego związku "Kurzopków" czekają z niecierpliwością, aż do sytuacji odniesie się Maciej Kurzajewski. Wielu z nich twierdzi, że dziennikarz powinien wstawić się publicznie za ukochaną i bronić jej dobrego imienia. Jednak czy taka postawa nie przeciągnie tylko niepotrzebnej dyskusji, która i tak trwa już o wiele za długo?