Obserwuj w Google News

Słynna zakonnica z "The Voice" zrzuciła habit. Nie poznacie jej! [FOTO]

1 min. czytania
22.11.2022 19:24
Zareaguj Reakcja

Siostra Cristina Scuccia z "The Voice of Italy" już nie jest zakonnicą. Słynna zwyciężczyni drugiej edycji show porzuciła zakon, o czym poinformowała na antenie włoskiej telewizji. Jak dzisiaj wygląda? 

Cristina Scuccia z The Voice Italy
fot. MARCO BERTORELLO/EAST NEWS

Cristina Scuccia to siostra zakonna, która w 2014 roku podbiła swoim występem "The Voice of Italy". Zakonnica fenomenalnie zaśpiewała w trakcie przesłuchań w ciemno, potem szła przez program jak burza, aż w końcu zwyciężyła drugą edycję show.

Po programie urszulanka nagrała debiutancki album "Sister Cristina", a cztery lata później płytę "Felice", na której znalazła się przeróbka przeboju Madonny "Like a Virgin". Dziś rozśpiewana siostra z "The Voice" nie jest już zakonnicą.

Redakcja poleca

Siostra Cristina Scuccia z "The Voice of Italy" porzuciła zakon

Po latach służeniu Bogu Cristina Scuccia postanowiła porzucić duchowieństwo. O swojej decyzji 34-latka poinformowała we włoskim programie "Verissimo" i zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Widzowie przecierali oczy, gdy zobaczyli Scuccię w dopasowanym kostiumie, długich włosach i eleganckim makijażu. 

- To było prawie 15 lat życia zakonnego, najlepsze lata mojego życia - przekonywała na antenie była urszulanka i podkreśliła, że pomimo przejścia do stanu świeckiego, nadal pozostaje blisko z Bogiem. 

Cristina Scuccia wyznała, że po odejściu z zakonu zatrudniła się jako kelnerka w Hiszpanii. Pracę łączy ze śpiewaniem i zamierza kontynuować karierę wokalną.