Obserwuj w Google News

Ślubu Kurzopków na razie nie będzie? Poznaliśmy powód

2 min. czytania
26.11.2022 15:09
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wciąż wywołują sensacje. Ich romans stał się głównym obiektem zainteresowania mediów plotkarskich, które nie tak dawno spekulowały, że niedługo Kurzopkowie staną na ślubnym kobiercu. Ile w tym prawdy?

Ślubu Kurzopków na razie nie będzie? Poznaliśmy powód
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają za sobą bolesne przeżycia. Aktorka "M jak miłość" na początku tego roku rozwiodła się z Marcinem Hakielem, z którym ma dwoje dzieci. Dziennikarz dwa lata temu odszedł od swojej dotychczasowej żony, Pauliny Smaszcz. Kiedy Cichopek i Kurzajewski po raz pierwszy dali do zrozumienia, że łączy ich coś więcej niż zawodowa relacja, w sieci wybuchła prawdziwa burza.

Zobacz także: Katolickie stowarzyszenie o Cichopek. „Ta droga prowadzi donikąd”

Ślubu Kurzopków na razie nie będzie?

Związek prowadzących "Pytanie na śniadanie" wzbudza zainteresowanie mediów plotkarskich. Reporterzy interesują się przeszłością Kurzopków, ich relacjami z byłymi partnerami oraz planami na przyszłość. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia, na których Katarzyna Cichopek pozowała z ogromnym pierścionkiem na palcu.

Ci, którzy śledzili poczynania gwiazdy "M jak miłość" i dziennikarza, natychmiast wydali werdykt: Kurzajewski musiał oświadczyć się Cichopek. Informacje o rzekomych zaręczynach zaczęły krążyć po sieci, aż w końcu trafiły do prasy. Jak doniósł Pomponik, tygodnik "Życie na gorąco" podobno dotarł do informatorów, którzy potwierdzili tę rewelację. Jak się jednak okazuje, Cichopek i Kurzajewski będą musieli jeszcze trochę poczekać, zanim przypieczętują swój związek.

Jednym z powodów takiego stanu rzeczy mają być niepoukładane sprawy pomiędzy Kurzajewskim i jego byłą małżonką.

Katarzyna ma też świadomość, że jej ukochany musi ułożyć sobie relacje z matką swoich synów. Paulina Smaszcz wciąż nie pogodziła się bowiem z rozpadem jej małżeństwa, zwłaszcza że, jak twierdzi, mąż zostawił ją w chorobie — czytamy w "Życiu na gorąco".

Z informacji opublikowanych w serwisie Pomponik.pl wynika, że wciąż istnieje nadzieja na to, że Cichopek i Kurzajewski przysięgną sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Muszą tylko poczekać na odpowiedni moment.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.p/Pomponik.pl/Życie na gorąco