Obserwuj w Google News

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaręczył się z kuzynką żony. Jest przeszczęśliwy

2 min. czytania
07.12.2022 15:27
Zareaguj Reakcja

Paweł z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” znalazł miłość poza programem. Jak się okazało, jego serce jest zajęte przez kuzynkę byłej żony. Co więcej, zdecydował się na krok zwiastujący ślub – na palcu Klaudii błyszczy piękny pierścionek.

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. screen YouTube tvnpl

Paweł brał udział w szóstej edycji programu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Eksperci zdecydowali, że idealnie będzie pasować do niego Kasia. Wydawało się, że eksperyment się udał, ponieważ po zakończeniu programu para nie podjęła decyzji o rozwodzie i chcieli próbować dalej układać sobie życie. Niestety, szczęście trwało tylko dwa tygodnie.

Zobacz także:  Ślub od pierwszego wejrzenia: skandal w programie. „Jest mi przykro, że kłamał”

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł oświadczył się kuzynce byłej żony

Nic nie wskazywało na to, że relacja Pawła i Kasi błyskawicznie się zakończy. Fani programu TVN byli zaskoczeni brakiem szczęśliwego zakończenia. Niedługo potem wokół Pawła zrobiło się gorąco. Pojawiły się doniesienia, że związał się z kuzynką byłej już żony, Klaudią.

Co więcej, Klaudia była obecna na weselu Pawła i Kasi. Pan młody rozmawiał ze swoją przyszłą miłością. Ta potem powiedziała zachwycona przed kamerami, że uczestnik jest za stary dla Kasi, ale za to bardzo przystojny.

Redakcja poleca

Niektórzy oskarżali Pawła, że gra na przysłowiowe dwa fronty. Nic bardziej mylnego – okazało się, że byłego męża oraz Klaudię zeswatała sama Kasia. Relacja zakochanych rozwijała się i umacniała. Do tego stopnia, że Paweł postanowił poprosić wybrankę o rękę. Usłyszał magiczne „tak”.

- Pewnie wiele osób się zastanawia, dlaczego zniknąłem z social mediów? Jak dobrze wiecie, chciałem znaleźć swoją drugą połowę, z którą będę szczęśliwy i założę szczęśliwą rodzinę. Powierzyłem to zadanie ekspertom, jednak z wybraną partnerką nie umiałem nawiązać dłuższej znajomości, co skutkowało szybką decyzją o rozwodzie. Okazało się jednak, że na ślubie była moja obecna partnerka, na którą początkowo nie zwróciłem uwagi (wiadomo: ślub, kamery). Na ślubie jednym z gości mojej wtedy żony była jej kuzynka i to właśnie z NIĄ zacząłem się spotykać, i tak właśnie poznałem swoją miłość, a od dzisiaj narzeczoną. Tak, narzeczona, bo właśnie w ten dzień 6 grudnia powiedziała „tak” - poinformował Paweł na Instagramie i pochwalił się zdjęciem pierścionka.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS