Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: skandal w programie. „Jest mi przykro, że kłamał”

07.12.2022 09:19

Marta Milkiewicz z ósmej edycji programu TVN Ślub od pierwszego wejrzenia” naraziła się widzom jeszcze bardziej po emisji odcinka specjalnego. W komentarzach zarzuca się jej wykorzystanie udziału w show do własnych potrzeb. Początkowo wiele osób kibicowało jej związkowi z Patrykiem.

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. screen Facebook Ślub od pierwszego wejrzenia TVN

Marta i Patryk ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” byli jedną z najbardziej lubianych par w programie. Widzowie byli w szoku, kiedy dowiedzieli się, że małżeństwo jednak nie przetrwało. Za to zauważyli, że profil uczestniczki na Instagramie prężnie się rozwija, a co za tym idzie, Marta dostaje coraz więcej propozycji współprac od firm. Stąd wniosek, że jej udział w show był interesowny. Uczestniczka zabrała głos i odniosła się do ostatniego odcinka oraz komentarzy widzów.

Zobacz także: Skandal w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Marcie nie pozwolono wziąć rozwodu?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Marta zadała cios Patrykowi

- Muszę zabrać głos. Bardzo żałuję, że z programu zostały usunięte wątki rozmów z psychologiem. Ponieważ zaburzyło to obraz sytuacji [...]. Patryk nieoczekiwanie dla wszystkich zdecydował o wyjeździe w przeddzień nagrania odcinka, na który byliśmy umówieni – mówiła Marta w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Uczestniczka wspomniała, że jej rozmowy z psychologiem odbywały się w cztery oczy. Zasugerowano jej, aby szczerze porozmawiała z partnerem i ustaliła pewne kwestie, np. wspólnego zamieszkania. Stanęło na tym, że Patryk przez pół roku miałby mieszkać u swojej żony, a jeśli wszystko pójdzie w dobrym kierunku, na stałe przenieśliby się do Słubic. Niestety, Patryk zaczął zwodzić partnerkę.

Uczestnik ociągał się z przeprowadzką, a następnie zmienił zdanie. Padła propozycja, aby Marta zamieszkała u niego oraz by odbyli jeszcze jedną poważną rozmowę. Ostatecznie Patryk wycofał się z wcześniejszych ustaleń.

- Po trzech dniach zadzwonił i poinformował, że mimo wcześniejszych deklaracji o przeprowadzce do mnie, nie jest w stanie tego zrobić. Powiedział mi, że zrozumiał, że Słubice to jego miejsce na ziemi i przeprosił za to, że musi wycofać się z naszych wcześniejszych ustaleń. Zaproponował, żebyśmy zostali przyjaciółmi. W odpowiedzi na taki obrót sytuacji poprosiłam go, żeby przynajmniej zajął się formalnościami związanymi z rozwodem – tłumaczyła Marta.

Odniosła się także do licznych zarzutów internautów. Udział w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” miał być sposobem na znalezienie miłości, a Marta zaufała ekspertom i ich decyzjom. Ceniła sobie rady psychologów i chciała stworzyć udany związek. Niestety nie wyszło.

- Jest mi bardzo przykro, że Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania. Próbował wybielać się, zrzucając winę na mnie, sugerując, że chodziło mi o popularność. Ja, ze swojej strony, do samego końca starałam się być w stosunku do Patryka jak najbardziej szczera i w porządku – skwitowała.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS